i5-3340 işlemciye GTX 1050 Ti takılabilir mi?

Fotoğraflardan gördüm gigabyte ga h61m ds2 galiba anakart, sana güzelinden Kingston 8GB 1333MHz DDR3 CL9 KIN-PC10600-8G Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bıraktım buraya. Bence alıyorsan da sisteme 0 kart alma ikinci el temiz bir şey bul. Anakartın 16ram destekliyor bilmiyorsan.
Hoca bende şu anakart var da(Memnun değilim ama):

Benim kasaya oturmuyor. Bana bir kasa önerir misin?

1080P çözünürlükte ve uygun ayarlarda darboğaz yapmayacak bir ikili. RAM'den de mümkünse aynısından alın Dual Channel çalıştırın. Bu sistemle günümüzdeki tüm oyunları ayardan ayara oynayabilirsiniz. Ha bir de mümkünse güç kaynağını kaliteli bir model ile değiştirin.

CoolerMaster Elite Rc-430 :)

Buyurun.

Kanka sen önce bir PC içini çektir, işlemci termal macununu yenile. Sonra kendine güzelinden bir 400 Watt PSU bul. Daha sonra anakart modelini buraya bir at sana bir RAM esktra seçelim. 1050 Ti az çok yüzde 7'lik, daha fazla da olabilir darboğaz atıyor yazmışlar gibi gibi. Üstte videolar da var zaten, Hepsinden önce dediklerimi yap.
Hocam, PSU çok iyi değil. 1050 Tİ alın derim. RAM takviyesi yapabilirsiniz. Zaten 970 ile darboğaz olur.
Bu videolar performans beklentisi bakımından size iyi kötü referans olabilir belki.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bende de şu an i5 3470 var. Gtx 650'den R7 370'e geçtim. Işlemciler arasında pek fark yok.

Far Cry 4 High seviyede akıcı bir şekilde oynadım. Oyun bakımından yeni nesil oyunlara sarmazsan herhangi bir sorun yaşamazsın.

Bir de pc'ni temizle. :)
1050 Ti daha mantıklı hem PSU hrm darboğaz açısından. Ve şu kasaya bir hava tut Allah için.
Fotoğraflardan gördüm gigabyte ga h61m ds2 galiba anakart, sana güzelinden Kingston 8GB 1333MHz DDR3 CL9 KIN-PC10600-8G Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bıraktım buraya. Bence alıyorsan da sisteme 0 kart alma ikinci el temiz bir şey bul. Anakartın 16ram destekliyor bilmiyorsan.
BEYLER CEVAPLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLERDE ASIL SORUMA CEVAP ALAMADIM BİRAZ ŞİMDİ GTX 1050Tİ alayım da diğeri daha iyi değil mi araştırdım fiyat olarak arasında 100 tl fark oluyor.2el alacağım zaten 1000tl gtx 970 veya 900tl ye gtx 1050ti şuan bu 2 ekran kartınında açmamda bir sıkıntı yaratmaz demi benim gayem alıp açmama sorunu olmasın.PSU da 500v yeterli değil mi 400 bile yetiyor diye biliyorum ama.Eğer bu konular hakkında bilgi verirseniz bana daha iyi olur.Bu 2 ekran kartından birini alıcam kesin hangisi daha iyi olur bu pc.Bu arada bi ara temizleyecem pc yi sadece ekran kartı modelini göremiyordum.Pc den o yüzden içini açıp çektim.Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler... :D
Buyurun.

Kanka sen önce bir PC içini çektir, işlemci termal macununu yenile. Sonra kendine güzelinden bir 400 Watt PSU bul. Daha sonra anakart modelini buraya bir at sana bir RAM esktra seçelim. 1050 Ti az çok yüzde 7'lik, daha fazla da olabilir darboğaz atıyor yazmışlar gibi gibi. Üstte videolar da var zaten, Hepsinden önce dediklerimi yap.
Aga PSU 500 Watt değil mi zaten yeterli bence ya benim önceliğim gtx970 sıkıntı çıkarır mı ben 2. el alıcam şuan 1000tl ye buldum bir tane.Eğer o olmazsa 1050ti alacam bu pc de sıkıntı çıkarır mı çıkarmaz başka nedenden dolayı

Son düzenleme:
Beyler cevaplarınız için teşekkürlerde asıl soruma cevap alamadım biraz şimdi GTX 1050 Ti alayım da diğeri daha iyi değil mi araştırdım fiyat olarak arasında 100 TL fark oluyor. 2el alacağım zaten 1000TL GTX 970 veya 900TL'ye GTX 1050 Ti şu an bu 2 ekran kartınında açmamda bir sıkıntı yaratmaz değil mi benim gayem alıp açmama sorunu olmasın. PSU'da 500V yeterli değil mi 400 bile yetiyor diye biliyorum ama. Eğer bu konular hakkında bilgi verirseniz bana daha iyi olur. Bu 2 ekran kartından birini alacağım kesin hangisi daha iyi olur bu PC. Bu arada bir ara temizleyeceğim PC'yi sadece ekran kartı modelini göremiyordum. PC'den o yüzden içini açıp çektim. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler... :D.

Aga PSU 500 Watt değil mi zaten yeterli bence ya benim önceliğim GTX970 sıkıntı çıkarır mı ben 2. el alacağım şu an 1000TL'ye buldum bir tane. Eğer o olmazsa 1050 Ti alacağım bu PC'de sıkıntı çıkarır mı çıkarmaz başka nedenden dolayı.

Bence PSU yeterli ve 970 çok daha güçlü evet ama darboğaz yaparsa drop yeme riskin var veya 80 90 FPS alacakken işlemci yüzünden 60 55'lerde kalabilirsin. O yüzden bunları hesapla ve videolarına bak eğer 970'i beslerse işlemci al ama sanmıyorum ya da idarelik al 970I ileride işlemci yükseltirsin çok daha iyi olur bunların hepsi sana kalmış.

Geri
Yukarı