i5-3340 işlemciye GTX 1050 Ti takılabilir mi?

Hoca bende şu anakart var da(Memnun değilim ama):

Benim kasaya oturmuyor. Bana bir kasa önerir misin?

1080P çözünürlükte ve uygun ayarlarda darboğaz yapmayacak bir ikili. RAM'den de mümkünse aynısından alın Dual Channel çalıştırın. Bu sistemle günümüzdeki tüm oyunları ayardan ayara oynayabilirsiniz. Ha bir de mümkünse güç kaynağını kaliteli bir model ile değiştirin.

Kanka ak akçe üzerinde en ucuz kasa 280lira falan ama ne kadar iş görür bilmiyorum.

Hocam, PSU çok iyi değil. 1050 Tİ alın derim. RAM takviyesi yapabilirsiniz. Zaten 970 ile darboğaz olur.
1050 Ti daha mantıklı hem PSU hrm darboğaz açısından. Ve şu kasaya bir hava tut Allah için.
BEYLER CEVAPLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLERDE ASIL SORUMA CEVAP ALAMADIM BİRAZ ŞİMDİ GTX 1050Tİ alayım da diğeri daha iyi değil mi araştırdım fiyat olarak arasında 100 tl fark oluyor.2el alacağım zaten 1000tl gtx 970 veya 900tl ye gtx 1050ti şuan bu 2 ekran kartınında açmamda bir sıkıntı yaratmaz demi benim gayem alıp açmama sorunu olmasın.PSU da 500v yeterli değil mi 400 bile yetiyor diye biliyorum ama.Eğer bu konular hakkında bilgi verirseniz bana daha iyi olur.Bu 2 ekran kartından birini alıcam kesin hangisi daha iyi olur bu pc.Bu arada bi ara temizleyecem pc yi sadece ekran kartı modelini göremiyordum.Pc den o yüzden içini açıp çektim.Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler...
Aga PSU 500 Watt değil mi zaten yeterli bence ya benim önceliğim gtx970 sıkıntı çıkarır mı ben 2. el alıcam şuan 1000tl ye buldum bir tane.Eğer o olmazsa 1050ti alacam bu pc de sıkıntı çıkarır mı çıkarmaz başka nedenden dolayı

Son düzenleme:

Bence PSU yeterli ve 970 çok daha güçlü evet ama darboğaz yaparsa drop yeme riskin var veya 80 90 FPS alacakken işlemci yüzünden 60 55'lerde kalabilirsin. O yüzden bunları hesapla ve videolarına bak eğer 970'i beslerse işlemci al ama sanmıyorum ya da idarelik al 970I ileride işlemci yükseltirsin çok daha iyi olur bunların hepsi sana kalmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…