i5 3340 sisteme 2500₺ ekran kartı önerisi

Ömer.33

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar H61m D anakart, DDR3 16 GB RAM(8x2), i5 3340 3.10GHz işlemci sisteme sizce hangi ekran kartı uygun olur? Bütçe 2000-2500TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
O işlemciye en fazla 1050 Ti alın.

Hocam alabildiğinin en iyisini alsın sonradan işlemciyi de yükseltir.

Arkadaşlar H61m D anakart, DDR3 16 GB RAM(8x2), i5 3340 3.10GHz işlemci sisteme sizce hangi ekran kartı uygun olur? Bütçe 2000-2500TL.
Hocam test edip bunu alabilirsiniz ama darboğaz yapar diye tahmin ediyorum yakın bir tarihte işlemciyi değiştirirseniz iyi olur.

Hocam alabildiğinin en iyisini alsın sonradan işlemciyi de yükseltir.

Hocam test edip bunu alabilirsiniz ama darboğaz yapar diye tahmin ediyorum yakın bir tarihte işlemciyi değiştirirseniz iyi olur.

Hocam bende RX 580 ve 570 düşünüyordum ama darboğaz yapması riskinden korkuyorum.

1650 Super işini rahat görür.

Bu bütçeyle bulabilir miyim sanmıyorum hocam.

Hocam bende RX 580 ve 570 düşünüyordum ama darboğaz yapması riskinden korkuyorum.

Bu bütçeyle bulabilir miyim sanmıyorum hocam.
Hocam darboğaz yapacaktır elbet diye tahmin ediyorum elinizden geldiğince yüksek ayarlada oynarsanız (tabii ki kasmıyacak kadar) çok sıkıntı etmez ama yakın bir tarihte işlemci yükseltmenizi tavsiye ediyoru. ( Ryzen 5 3600 olabilir mesela o karta gider diye tahmin ediyorum)

Hocam darboğaz yapacaktır elbet diye tahmin ediyorum elinizden geldiğince yüksek ayarlada oynarsanız (tabii ki kasmayacak kadar) çok sıkıntı etmez ama yakın bir tarihte işlemci yükseltmenizi tavsiye ediyor. ( Ryzen 5 3600 olabilir mesela o karta gider diye tahmin ediyorum)

Hocam yalnız o işlemci AM4 soket benim anakartla uyumsuz sanırım.

Geri
Yukarı