Çözüldü i5 3360M sistem R6'da 25 FPS veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Freddy001

Picopat
Daha fazla  
RAM
8GB 1600mhz 4/4
Ekran kartı
Amd Radeon HD 7500m/7600m series
İşlemci
İntel core i5-3360m
Selam. Başlıkta da olduğu gibi Rainbow Six: Siege'de düşük FPS alıyorum sistemim yeterli olduğun düşünüyorum ama yine de aşırı düşük FPS alıyorum. En düşük grafik de en düşük çözünürlükte de az FPS alıyorum. 640x480 oynamama rağmen kasıyor. 25 FPS çatışırken 15 FPS olduğu için adamı geç görüyorum.
Sistemim:
İşlemci: Intel Core i5-3360M @2.80GHz temel hız.
Ekran kartı: AMD Radeon HD 7500m/7600m series.
RAM: 8 GB.
Ve ayrıcı SSD takılı laptopta sürücüler kurulu.
Sistem hakkında daha çok bilgi için aşağıda oyunlardaki FPS'ler.
Valorant: 70-100
Fortnite: 50-90
CS:GO: 60-100
Cevaplarınızı bekliyorum:)

Çözüm
Oyunun sistem gereksinimlerini karşılıyor pc oyun en az AMD Radeon HD 5870 istiyor işlemcim de oyunu karşılıyor yani sistem yetiyor bu fps normal değil hele hele bide Minecraft grafiklerinde.
Ona bakarsak CS2'nin sistem gereksinimlerinde i5 750 var ama o işlemciyle CS:GO bile zor oynanıyordu. Orada yazanın pek bir önemi yok. Gayet normal bu değerler. R6, bu kadar hafif bir oyun değil. Valorant'ta 70-100 FPS alıyorsunuz, bu oyunda nasıl 30 FPS üstü alabilirsiniz?
Oyunun sistem gereksinimlerini karşılıyor pc oyun en az AMD Radeon HD 5870 istiyor işlemcim de oyunu karşılıyor yani sistem yetiyor bu fps normal değil hele hele bide Minecraft grafiklerinde.
Ona bakarsak CS2'nin sistem gereksinimlerinde i5 750 var ama o işlemciyle CS:GO bile zor oynanıyordu. Orada yazanın pek bir önemi yok. Gayet normal bu değerler. R6, bu kadar hafif bir oyun değil. Valorant'ta 70-100 FPS alıyorsunuz, bu oyunda nasıl 30 FPS üstü alabilirsiniz?

Çözüm

Tamamdır artık oyunu yeni PC alınca ya da GeForce NOW'dan oynarım teşekkürler ilginiz için.

Yeni konular

Geri
Yukarı