İ5 3470 750Ti sistem ne kadar eder?

YnsCann

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar dostlar yakın zamanda yeni PC alacağım için eski PC'mi satmak istiyorum. Biraz piyasayı vs. dolaştım ve gerçekten kararsız kaldım sizden fiyat önerisi istiyorum.

Parçalar:
- i5 3470 3.30 GHz 4 çekirdek işlemci ve fan,
- MSI GTX 750 Ti 2 GB ekran kartı,
- Gigabyete H61M-SPV2 DDR3 anakart,
- Kingston 4x2 DDR3 1333 MHz RAM,
- Everest 350W PSU,
- Sharkoon RGB Flow kasa,
- James Donkey 128 GB SSD,
- 500 GB HDD.

Yeni parçalar(maksimum 2 aya alacağım);
- RAM
- SSD
- Kasa
- PSU

Şimdi sizden 2 fiyat istiyorum ekran kartlı veya ekran kartsız yardımcı olursanız sevinirim. Yeni sistemim APU olacak veya şu an kullandığım ekran kartını kullanacağım.

Merhabalar dostlar yakın zamanda yeni PC alacağım için eski PC'mi satmak istiyorum. Biraz piyasayı vs. dolaştım ve gerçekten kararsız kaldım sizden fiyat önerisi istiyorum.

Parçalar:
- i5 3470 3.30 GHz 4 çekirdek işlemci ve fan,
- MSI GTX 750 Ti 2 GB ekran kartı,
- Gigabyete H61M-SPV2 DDR3 anakart,
- Kingston 4x2 DDR3 1333 MHz RAM,
- Everest 350W PSU,
- Sharkoon RGB Flow kasa,
- James Donkey 128 GB SSD,
- 500 GB HDD.

Yeni parçalar(maksimum 2 aya alacağım);
- RAM.
- SSD.
- Kasa.
- PSU.

Şimdi sizden 2 fiyat istiyorum ekran kartlı veya ekran kartsız yardımcı olursanız sevinirim. Yeni sistemim APU olacak veya şu an kullandığım ekran kartını kullanacağım.

1400-1500TL'ye koyabilirsiniz.

Dostlar sağ olun ama zaten yeni aldığım parçalar (1 aylık) 800 TL yapıyor iken 1K yazmanız çok saçma.

Gerçekten Hepsiburada Letgo vs aynı şekilden 3000 TL'ye satılıyor ama o kadar çıkamam karışık kaldım ondan sordum biraz empati lütfen.

Dostlar sağ olun ama zaten yeni aldığım parçalar (1 aylık) 800 TL yapıyor iken 1K yazmanız çok saçma.

Gerçekten Hepsiburada Letgo vs aynı şekilden 3000 TL'ye satılıyor ama o kadar çıkamam karışık kaldım ondan sordum biraz empati lütfen.

Gayet iyi bir fiyat yazdım.
1500TL'nin bir kuruş fazlası etmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı