i5 3470 birden yavaşlaması

DÜNDAR_ALEMDAR

Centipat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
16 GB 1600 MHz
Anakart
OEM
Merhaba 1 hafta öncesine kadar işlemci gayet hızlıydı. Ama şimdi oyuna giriyorum (Valorant, CS2) oyunlarda drop sorunu oluyor. 1 hafta önce droplar yoktu birden oldu çözümü nedir?

Merhaba 1 hafta öncesine kadar işlemci gayet hızlıydı. Ama şimdi oyuna giriyorum (Valorant, CS2) oyunlarda drop sorunu oluyor. 1 hafta önce droplar yoktu birden oldu çözümü nedir?

1716234329532.png

Dün de böyle bir konu açmıştınız ve sonra sorunu çözmüştünüz diye hatırlıyorum.

Zaten çoğu oyunu yüksekte oynuyorum fakat durum aynı.

O zaman bilmiyorum maalesef yine de eve gidince bende kendi sistemimde bir test yapayim ekran kartınız neydi bu arada (sistemim i5 3470 8 GB RAM 1050 Ti 500GB SSD ve HDD toplam 1TB )

O zaman bilmiyorum maalesef yine de eve gidince bende kendi sistemimde bir test yapayim ekran kartınız neydi bu arada (sistemim i5 3470 8 GB RAM 1050 Ti 500GB SSD ve HDD toplam 1TB )

Ben bu sistemle CS Valorant Ark GTA 5 her oyunu sorunsuz oynuyorum drop yemedim (son gelen güncellemelerden haberim yok tabii)

Darboğazda olmuyor o zaman sorun HDD varsa onda olabilir SSD varsa eğer SSD varsa ve bozuk değilse zaten en kötü SSD bile drop yedirtmez RAM'lerde sorun var mı baktiniz mi?

Başka RAM taktım onlardada aynı şey oldu SSD ve HDD'in sağlığı 100 gözüküyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı