i5 3470 GT 730 Forza Horizon 4 introdayken çöküyor

İşletim sistemi
Windows 10

Ramo000111

Femtopat
RAM
16 GB 3200 MHz
Ekran kartı
GT 730
İşlemci
i5 3470
Merhaba Steam'den 200 TL'ye Forza Horizon 4 aldım oyun inip debriyaj tokatlayacakken oyunda girdikten sonra intro kısmında sağ alt kısımda yükleme dairesi dönüyor ve hiçbir şey olmadan oyundan atıyor. Windows sürümüm 22H2 Windows 10 Pro çözüm verirseniz çok mutlu olurum hevesim kursağımda kaldı. Bu arada farklı bir hesap açıp denedım İngilizce isimli yine olmadı 64 Bit.

Merhaba Steam'den 200 TL'ye Forza Horizon 4 aldım oyun inip debriyaj tokatlayacakken oyunda girdikten sonra intro kısmında sağ alt kısımda yükleme dairesi dönüyor ve hiçbir şey olmadan oyundan atıyor. Windows sürümüm 22H2 Windows 10 Pro çözüm verirseniz çok mutlu olurum hevesim kursağımda kaldı. Bu arada farklı bir hesap açıp denedım İngilizce isimli yine olmadı 64 Bit.
o işlemci ddr3 nasıl rami 3200mhz'de çalıştırıyorsunuz ve o sistem en düşük ayarlarda bile açmaz oyunu.

Tahminimce sistem yetmediği için hata alıyorsunuz, belki fix yazılımları ile bir ihtimal çökmesini halledersiniz ama oyunu oynamanız çok zor.

yanlıs yazmısım 1600 olucak yalnız acıyor oyun ytdede var sistem acıyor yani
Hocam üstteki sisteme benziyor oradaki RAM de 1600MHz… Lütfen yapmamış olun bu hatayı.

Geri
Yukarı