i5-3470 - GT 730 sistem hangi oyunları oynatır?

Daecelius

Centipat
Daha fazla  
16 GB RAM
NVIDIA GeForce GT 730 4 GB DDR3
Intel i5-3470 3.nesil

Dostlar bu sistemdeki oyun performansı nasıl olur? Yani az çok hangi oyunları kaldırır? Önerir misiniz? (örnek: GTA 5, Valorant, Minecraft, Red Dead Redemption 2, Marvel Spider-Man's, Batman Arkham Knight, Cyberpunk 2077, Days Gone vb.) Yani daha orta düzey oyunlar mı oynatır, triple a oyun olarak performansı nasıl olur sizce?

(Not: Bilgisayar dış donanımdan pek anlamam daha fazla bilgi vermem gereken bir şey var ise belirtirseniz sevinirim.)

Valorant ve Minecraft oynatır gerisi oynatmaz. Belki GTA V'i düşük ayarlarda açar o kadar. Eğer sistemi alacaksanız sakın almayın sanırsam turuncu siteden buldunuz.

Elimde zaten bir oyun konsolu var,çok yüksek gereksinimli oyunları o platformdan oynamayı tercih ediyorum,oynayacağım oyunlar Valorant,Minecraft,Gta V gibi orta düzey oyunlar çok pahalı bir bilgisayar almayı tercih etmiyorum 12 binden az bir pc öneriniz varsa beklerim.

Kaça aldın bilgisayarı? Meraktan soruyorum. GTA 5, valorant, Minecraft oynatır.
Daha almadım hocam,yorumları inceledim benim işimi görecek bir sistem

Elimde zaten bir oyun konsolu var, çok yüksek gereksinimli oyunları o platformdan oynamayı tercih ediyorum, oynayacağım oyunlar Valorant, Minecraft, GTA V gibi orta düzey oyunlar çok pahalı bir bilgisayar almayı tercih etmiyorum 12 binden az bir PC öneriniz varsa beklerim.

12 bin liraya bu sistemin 10 15 kat daha güçlüsünü dizersiniz. Sakın bulaşmayın 10 yıllık bu fiyattaki sistemlere. Zaten içindeki parçalarda 2. el oluyor.

Elimde zaten bir oyun konsolu var,çok yüksek gereksinimli oyunları o platformdan oynamayı tercih ediyorum,oynayacağım oyunlar Valorant,Minecraft,Gta V gibi orta düzey oyunlar çok pahalı bir bilgisayar almayı tercih etmiyorum 12 binden az bir pc öneriniz varsa beklerim.

Daha almadım hocam,yorumları inceledim benim işimi görecek bir sistem
Kasa mı monitörlü mü?

Dediğim gibi bilgisayar dış donanım konusunda tecrübeli değilim, hazır sistemlerle: )

Monitörlü.

Foruma bütçenizi yazarak yeni bir konu açarsanız forumdaki arkadaşlar size o fiyata en iyi sistemi bulacak/dizeceklerdir.

Pixel Art oyunları kaldırır daha çok. GT 730 var bende de. Oynanabilir seviyede sayabileceğim oyunlar: Dead Space 1-3(2'yi denemedim), L4D2, CS Source ve 1.6, Phasmophobia, TF2, çoğu pixel art oyun, Far Cry 3, servere göre değişir ama GMod, Human Fall Flat, M&B Warband, My Friend Pedro, Payday 2, Portal 1-2, Terraria, Town Of Salem 1-2, We Were Here. Bir kaç tane daha var ancak oynanabilir FPS almak için grafikleri aşırı düşürmeniz gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı