i5-3470 GTX 1650 sistem ne kadar eder?

LasTSHoT_0

Attopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. İyi sosyaller benim şu anda kullandığım bilgisayarı satıp yeni 0 hazır sistem almak istiyorum. Benim aklımda ki fiyat 8 9 k civarı sizin de fikirlerinizi öğrenmek istiyorum. Sistem özelliklerim aşağıdaki gibidir.
Not: Konuyu açtığım tarihte ekran kartımın 0 piyasası 8-8, 5 arası o yüzden böyle bir fiyat verdim.

Anakart: Esonic H61.
İşlemci: Intel i5-3470.
Ekran kartı: MSI GTX 1650 Ventus XS 4 GB OC V1. (Eylül ayında 0 olarak aldım kutusu garanti belgesi vs. vardır.)
RAM: 16 GB 1600 MHz.
Depolama: 240 GB SSD ve 1 TB HDD.
PSU: 500W.
İşletim sistemi: Windows 10 Pro (lisansız).

https://www.msi.com/Graphics-card/GeForce-GTX-1650-VENTUS-XS-4G-OCV1

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece 1650 2500-3000TL arası neden bahsediyorsun? 6.5k falan eder.

Adamın işlemci ve anakart 1K TL bulunuyor zaten 1K TL bile fazla onlara. RAM'i desen 400-500 arasına bulunur kart 2K TL. Etse etse 5K eder bu sistem daha da yukarısı verilmez.

6.5K TL'ye ikinci elden RX 580 1060 sistemler toplanıyor.

1650 2500-3000 TL arasında falan değil 3K TL'ye 1660S/Ti bulunuyor. 2K TL'ye bulunuyor o kart.

Adamın işlemci ve anakart 1K TL bulunuyor zaten 1K TL bile fazla onlara. RAM'i desen 400-500 arasına bulunur kart 2K TL. Etse etse 5K eder bu sistem daha da yukarısı verilmez.

1650 2500-3000 TL arasında falan değil 3K TL'ye 1660S/Ti bulunuyor. 2K TL'ye bulunuyor o kart.
Merakımdan soruyorum. Konu sahibi arkadaş ekran kartını eylül ayında sıfır aldığını söylüyor. Şu an baktım da bu kartın sıfırı en az 7k. Linki de bırakıyorum.

Sıfırı 7k olan ve sadece 6 ay kullanılmış kutulu garantili faturalı ekran kartı 2k mı ediyor cidden?

Merakımdan soruyorum. Konu sahibi arkadaş ekran kartını Eylül ayında sıfır aldığını söylüyor. Şu an baktım da bu kartın sıfırı en az 7k. Linki de bırakıyorum.

Sıfırı 7K olan ve sadece 6 ay kullanılmış kutulu garantili faturalı ekran kartı 2K mı ediyor cidden?

Garanti pek bir unsur bulundurmuyor açıkçası bu kartlarda. Garanti sayıyor diye kartın fiyatını 3-4K TL mi yapayım? Seni kırmayalım 2.5 etsin hadi. Etmez ama neyse. 5.5K TL'den koy 5 bırak bu sistemi.

Camdan aşağı atacağım artık kendimi. Üretimi 35 sene önce bitmiş kartların sıfır fiyatlarına bakmayı bırakın artık bırakın ya!
Sakin ol sakin ol. Kartın çok eski olduğunun ve sıfır da olsa fiyatının 7k etmeyeceğinin farkındayım zaten 😄
Garanti pek bir unsur bulundurmuyor açıkçası bu kartlarda. Garanti sayıyor diye kartın fiyatını 3-4K TL mi yapayım? Seni kırmayalım 2.5 etsin hadi. Etmez ama neyse. 5.5K TL'den koy 5 bırak bu sistemi.
Dediğim gibi meraktan sordum sadece. Buradan geçerken uğradığımı düşün, sordum, cevabımı aldım gidiyorum. Teşekkürler 😄

Sakin ol sakin ol. Kartın çok eski olduğunun ve sıfır da olsa fiyatının 7K etmeyeceğinin farkındayım zaten 😄

Dediğim gibi meraktan sordum sadece. Buradan geçerken uğradığımı düşün, sordum, cevabımı aldım gidiyorum. Teşekkürler 😄

Merak etmeyin kızmıyorum sadece görüşlerimi söyledim. :D

1650 2500-3000 TL arasında falan değil 3K TL'ye 1660S/Ti bulunuyor. 2K TL'ye bulunuyor o p

Merakımdan soruyorum. Konu sahibi arkadaş ekran kartını eylül ayında sıfır aldığını söylüyor. Şu an baktım da bu kartın sıfırı en az 7k. Linki de bırakıyorum.

Sıfırı 7k olan ve sadece 6 ay kullanılmış kutulu garantili faturalı ekran kartı 2k mı ediyor cidden?
Lafı ağzımdan aldın
@Kaan Diktaş 2k ya bulunuyor dediklerin genelde 3 4 senelik ekran kartları ve ben bu ekran kartını almadan önce 1030 mu 1050 mi ne alacaktım o ztn 1.5 civarında idi ben bunu 4k ya aldım o da son ürün olduğu için indirimde idi yani bende biraz rakamı yüksek tutmuş olabilirm fakat en az 6k sı var bu sistemin (bence).

Yeni konular

Geri
Yukarı