i5 3470 GTX 650 sisteme donanım takviyesi

• Konuyu başlatan 198o_de_dogan_adam
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 648
1

198o_de_dogan_adam

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar. Aslında üyeliğimi sonlandıracaktım bugün ama bunun mümkün olmadığını öğrenince bari forumdan yararlanalım, boşa kalabalık yapmayalım dedim:)

Şimdi benim sistemim aşağıdaki parçalardan oluşuyor, merak ettiğim bu parçalara ek olarak veya değişim anlamında güçlendirme yaparak nasıl ileriye dönük bir yapı kurabilirim.

Fikirleriniz benim için değerlidir, cevaplar için şimdiden çok mersi.

• İşlemci: i5 3470
  • Anakart: Asus P9P67 LE
  • Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTX 650
  • Ram: 2x4 8GB
  • Güç Kaynağı: Huntkey LW6500HG 500W

Son düzenleyen: Moderatör:
Toplam bütçenizi yazın.
Pardon. 1500 TL'ye kadar çıkabilirim çok kafama yatarsa.

Burda moderatör denilen arkadaşların hepsi 15 yaş ve altı galiba.Arkadaş cart curt uyarı olarak mesaj göndermeyin.Bu yüzden ayrılacaktım forumdan ama vazgeçtik hala aynı şeyi yapmaya devam ediyorsunuz.Recep kardeş şu işe bi çözüm bulsa gayet iyi olur bence.

Tamam ama bi sınırı var uyarı atsın düzeltin diye bi sıkıtnı yok her hafta aynı bıkkınlık geldi bi sorunum oluyor paylaşamıyorum onlar yüzünden.

Tamam arkadaşlar konumuza dönelim :)
Senin bir önerin var mı "büyüyünce moderatör olmak isteyen" 47 rumuzlu arkadaş???

Uyardıktan sonra aynı hatayı yaparsanız ceza yemeniz gayet normal. Arkadaşın konusunu kirletmek istemem eğer bunu başkalarıyla paylaşmak istiyorsanız konu dışı bölümünde yeni konu açabilirsiniz.

Bence ekran kartı ve PSU yenilemeniz yetecektir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı