i5 3470 için Biostar RX550 mi, Sapphire RX550 mi?

• Konuyu başlatan CFK
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 637
Bütçe
700

CFK

Hectopat
Daha fazla  
Sistemim için uygun fiyatlı sıfır ekran kartı arıyorum. İkinci ele güvenim kalmadı. :D Bu iki model arasında kaldım 4GB ekran kartı alamayacağımı anlayınca 2GB RX550ye yöneldim. Bu iki model arasında kaldım sıkıntı şu ki Biostar RX550 modeli Elsa, Afox, Turbox gibi markalar ile tasarımı bile birebir aynı sadece ortadaki logo değişiyor. O yüzden pek güvenemiyorum. Sizce hangisi alınmalı? 2GB modeli yeteceğini düşünüyorum araştırmalarıma baktığımda arada en fazla 10 fps oynuyor, genelde 6-8 fps var arada. Gönlüm sapphireden yana ama sizlerinde fikirlerini almak istedim. Ürünler aşağıdadır.

Sapphire daha iyi olur fakat ikiside 700 TL edecek kartlar değil .2. el alma şansınız var mı?
Var fakat ikinci el bulamadım bir türlü. Baktığım zaman GTX 1050Ti, GTX 960, RX470, RX460 var önümde fakat 30 adet ilan var ise 10u dolandırıcı, 10u dolandırıcılara dikkat edin diyor, 10u da ikinci ele yakışmayan fiyatlara koymuşlar. Kime inanacağımı şaşırdım ve ikinci ele güvenemiyorum. GET ile alırım sadece.

Var fakat ikinci el bulamadım bir türlü. Baktığım zaman GTX 1050 Ti, GTX 960, RX470, RX460 var önümde fakat 30 adet ilan var ise 10u dolandırıcı, 10u dolandırıcılara dikkat edin diyor, 10u da ikinci ele yakışmayan fiyatlara koymuşlar. Kime inanacağımı şaşırdım ve ikinci ele güvenemiyorum. GET ile alırım sadece.

Yüz yüze görüşüp almak en iyisi.

Geri
Yukarı