i5 3470 İçin Yükseltme Önerisi

werrec

Kilopat
Benim sorum, i5 3470 3.2 GHz işlemci, DDR3 1600MHz RAM yeni alacağım bileşenlerde sıkıntı yapar mı bilgi edinmek istedim...

Benim Alacaklarım;
Kasa,
Thermaltake View 71 TG E-ATX Full Tower Siyah Gaming 4 Camlı Kasa | ITOPYA

PSU,
THERMALTAKE SMARTPOWER 80PLUS BRONZE 750W GÜÇ KAYNAĞI

Ek Fan,
Dark 2x12cm Ultra Bright 18X RGB LED Fan, 1xRGB LED Şerit Uzaktan Kumandalı RGB LED Kit (DKCKRGB01) - <span style='color:red;'>R</span> <span style='color:green;'>G</span> <span style='color:blue;'>B</span> - Bilgisayar Bileşenleri

Ekran Kartı,
ASUS ROG Strix GeForce GTX 1060 Aura RGB 6GB Ekran Kartı 90YV09Q0-M0NA00 - Nanokatalog

Vertical Riser Card takacağım bir de ne dersiniz uyar mı? Darboğaz gibi bir sıkıntı olursa lütfen bilgilendiriniz..

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemciye yüklenen oyunlarda darboğaz yaşayacaksınız. O işlemcinin hakkı gtx 1050 ti bence. Ya da bu işlemci yerine i7 2600 ve 3770 modellerine de bakabilirsiniz ikinci elleri 400 liradan başlıyor. Bu arada daha ucuz gtx 1060 modelleri de mevcut. Bu kadar para vermenizi önermem. GALAX GeForce GTX 1060 OC 6GB Ekran Kartı 60NRH7DSL9OK - Nanokatalog bu kart daha uygun fiyatlı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı