i5 3470 işlemciye Max hangi ekran kartı?

Bütçe
1300
MSI Armor RX570 OC kullanıcısıyım kesinlikle biraz daha paraya kıyıp Sapphire RX570 Nitro+ OC almanı tavsiye ediyorum aldıktan sonra umarım yaşamazsın ama Wattman hatası alırsan çözümünü gösterdiğim konuma uğramayı ihmal etme şimdiden güle güle kullanın.

teşekkür ederim, herhangi bir sorun yaşadığım takdirde dönüş yaparım, nitro + modeli arıyorum ancak hiç bir yerde stoklarda kalmamış.

teşekkür ederim, herhangi bir sorun yaşadığım takdirde dönüş yaparım, nitro + modeli arıyorum ancak hiç bir yerde stoklarda kalmamış.

RX570 fiyatına RX580 satıcı hepsiburadanın kendisiymiş.

İ5 3550 ile RX 570 Nitro+ kullanıyorum öneririm bi sorun yaşamadım.

Teşekkürler, biraz daha rahatlatdım.

RX570 fiyatına RX580 satıcı hepsiburadanın kendisiymiş.

Teşekkür ederim, fiyatlardan az çok haberim varda tek endişem darboğaz riski.
Iki kartida alabilirsin. RX580 yuksek ayarlarda kullanirsan darbogaz cok yapmaz.

Sağolun. Birçok kişi darboğaz yapar maksimum RX570 öneririm dedi, kafam karıştı iyice.
Bir de şöyle bir sorum olacak dostlar, işlemciyi i7 3770 yapıp RX590'lı bir sisteme geçmek mantıklı olur mu? Yoksa değmez mi? İlerde Ryzen 5'li bir sisteme geçmek mi daha iyi olur?

Son düzenleme:
Teşekkürler, biraz daha rahatlatdım.

Teşekkür ederim, fiyatlardan az çok haberim varda tek endişem darboğaz riski.

Sağolun. Birçok kişi darboğaz yapar maksimum RX570 öneririm dedi, kafam karıştı iyice.
Bir de şöyle bir sorum olacak dostlar, işlemciyi i7 3770 yapıp RX590'lı bir sisteme geçmek mantıklı olur mu? Yoksa değmez mi? İlerde Ryzen 5'li bir sisteme geçmek mi daha iyi olur?

Bence ekran kartı olarak sana attığım RX580i al ayarları yüksekte tutarsan darboğazı aşabilirsin ilerde ryzen sisteme geçince en azından RX580 elinde kalmaz işe yarar yada satsan yine para eder ama şimdi 3. nesil i7 geçmek şimdilik seni rahatlatacaksa bile ilerisi için çöp olur demedi deme. :)

Bence ekran kartı olarak sana attığım RX580i al ayarları yüksekte tutarsan darboğazı aşabilirsin ilerde ryzen sisteme geçince en azından RX580 elinde kalmaz işe yarar yada satsan yine para eder ama şimdi 3. nesil i7 geçmek şimdilik seni rahatlatacaksa bile ilerisi için çöp olur demedi deme. :)

Evet biraz düşündüm ve araştırmalarım sonucu banada 3.nesile geçmek mantıksız geldi sanırım dediğiniz gibi RX580 ile devam edeceğim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı