i5 3470 RX 550 Rust kaldırır mı?

RAM sorun çıkartabilir.

Oyunun optimizasyonu leş.

RAM sorun çıkartabilir.

Oyun optimizasyonu cok iyi. En az 12 GB RAM istiyor zaten oyun Pro maplerde :D 32 GB RAM yetmiyor ki kaldı 64 GB kullanan arkadaş var o bile 56 GB RAM tüketiyor diyor siz düşünün.

i5 3470.
RX 550 4 GB.
6 GB RAM Rust kaldırır mı?

İşlemciniz cok düşük+RAM cok düşük. Kaldırmaz maalesef ki. Oyunu satın alcağınıza biraz ekleyip sistem güncelleştirmesine yükseltmeye gitmeniz daha doğru olacaktır.

Oyun optimizasyonu cok iyi. En az 12 GB RAM istiyor zaten oyun Pro maplerde :D 32 GB RAM yetmiyor ki kaldı 64 GB kullanan arkadaş var o bile 56 GB RAM tüketiyor diyor siz düşünün.

İşlemciniz cok düşük+RAM cok düşük. Kaldırmaz maalesef ki. Oyunu satın alcağınıza biraz ekleyip sistem güncelleştirmesine yükseltmeye gitmeniz daha doğru olacaktır.
56 ney ya?

Yani hiçbir şekilde oynayamaz mıyım? 800 600 çözünürlük vs.

RAM sorun çıkartabilir.

Anladım.

Yani hiçbir şekilde oynayamaz mıyım? 800 600 çözünürlük vs.

Anladım.

Hocam deneme amaçlı satın alın. Olmadı iade edersiniz. En iyi karar bu şekilde olur sizlere. Bunu hatırlatayım Alt Tab yapmanız imkansız gibi bir şey. SSD niz yoksa hiç bulaşmayın HDD ile 1 saate giriyordur eskiden bende vardı. SSD aldım 10dk da giriyor NVMe M.2 SSD olsa 1dk filen.

Yeni konular

Geri
Yukarı