i5 3470 RX 550 sistem için oyun önerisi

kaanhlzan

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Buna benzer bir post atmıştım fakat çoğu kişi uçan kaçan bilgisayarlarda açan oyunlar söyledi. Sistemimi tekrar yazıyorum. Hikayesi çok iyi oyunlar oynamak istiyorum ona göre oyunlar söylerseniz sevinirim. Star Wars Jedi: Fallen order bitirmiştim düşük ayarlarda.

• i5 3470.
  • RX 550 4 GB.
  • 16 GB RAM.
  • 80 GB boş depolama alanı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum Eski Call Of Duty Modern Warfare 1-2-3 Sıra Sıra oynayabilirsin (Remastered) ları daha iyi hikayesi de çok Güzel Mafia 2 ve Dying Light 1 i de düşünebilirsin Korku oyunu olarak Resident Evil 7:Biohazard iyi gider sistem olarak gayet yeterli olacaktır bence ama RE7 de belki fps in düşük olabilir :)

Merhaba. Buna benzer bir post atmıştım fakat çoğu kişi uçan kaçan bilgisayarlarda açan oyunlar söyledi. Sistemimi tekrar yazıyorum. Hikayesi çok iyi oyunlar oynamak istiyorum ona göre oyunlar söylerseniz sevinirim. Star Wars Jedi: Fallen order bitirmiştim düşük ayarlarda.

• i5 3470.
  • RX 550 4 GB.
  • 16 GB RAM.
Yakuza 0'ı denedin mi?

• i5 3470.
  • RX 550 4 GB.
  • 16 GB RAM.
Tomb Raider (2013)
Rise of the tomb raider
Shadow of the tomb raider.

bu seriyi kesinlikle oynarsın.

Sisteminiz çok kötü kategorisinde değil bence. Amacınız 60fps bir deneyim değilse, ki FSR desteği varsa o kartta o da mümkün, oldukça güzel oyunları oynayabilirsiniz.

Witcher 3 diye de bırakayım önerimi.

Hayır ne tür oyun
Çok kafa bir oyun. Japon mafyasını anlatıyor ama öyle silahlı öldürmeli değil. Dövüş oyunu gibi. Kamarucho diye bir yerde geçiyordu galiba hikaye. Türkiye'de çarşı diye tanımladığımız, şehir merkezinin gözde mekanlarının bulunduğu bir yerde geçiyor oyun. Türe ise Yarı Açık Dünya, Beat em' Up Gangster hikayeli bir oyun diyebiliriz.

İşin kafa kısmı ise... Çok söylemeyeyim en iyisi :)

Türe aşinaysanız oynanır kesinlikle. Benim için 10 üzerinden 8.5 gibi de bir hikayesi var.

Geri
Yukarı