i5 3470 - RX 570 sistem için fan önerisi

ArdaDLKLC

Picopat
Daha fazla  
RAM
WEIMU 8GB DDR3 1333
Ekran kartı
ASUS RX 570 4GB
Anakart
ASUS H61M-K
İşlemci
İ5 3470
Sistemi yeni topladım. Ve stock fan bile yok. Sizce ne almalıyım?

i5 4460 ile kullandım iyi soğutuyordu. Ben 129 TL'ye almıştım şu an 500 galiba. Dark Freezer X90 al boş ver. Işık için diyorsan Rainbow ve kapatılamıyor. Bence 500 değmez ona.

Işık benim için maalesef önemli. Kasa fanları RAM'lar klavye mouse hep ışıklı. Ve kasada soğutucu kayboluyor gibi hissediyordum. RAM'lar de öyleydi. Harici RGB RAM soğutucu aldım. Hatta monitör arkasına bile LED çektim.

Işık benim için maalesef önemli. Kasa fanları RAM'lar klavye mouse hep ışıklı. Ve kasada soğutucu kayboluyor gibi hissediyordum. RAM'lar de öyleydi. Harici RGB RAM soğutucu aldım. Hatta monitör arkasına bile LED çektim.

O zaman M200 alabilirsin. Ama Rainbow olduğunu bil. Ben bazen oyun falan indirirken geceleri kasa ışıklarını Full kapatmam gerekiyordu ama fan ışığı kapatılamıyordu.

O zaman M200 alabilirsin. Ama Rainbow olduğunu bil. Ben bazen oyun falan indirirken geceleri kasa ışıklarını Full kapatmam gerekiyordu ama fan ışığı kapatılamıyordu.

Bilmiyorum. Zaten gece 1 veya 2'ye kadar oynamam.
5'te okuldan geliyorum. Yemek ödev çalışma vs. saat 8 oluyor. 2-3 saat oynayıp kapatıyorum.

Geri
Yukarı