i5 3470 RX 580 ile darboğaz yapar mı?

Yahya54

Decapat
Daha fazla  
Selam. PC'deki ekran kartını geçiçi süre değiştirmeyi planlıyorum i5-3470 işlemcim var Intel H61 marka bir anakartım bulunmakta bu PC'ye RX 580 takılır mı takılırsa darboğaz yapar mı?

Yapar. Ama İ7 3770 takabilirseniz çatır çatır oynarsınız. Fakat RX 580 önermem. Çok sorun çıkıyor her gün giriyorum ille de bir RX 580 ile ilgili bir konu çıkıyor.

Selam. PC'deki ekran kartını geçiçi süre değiştirmeyi planlıyorum i5-3470 işlemcim var Intel H61 marka bir anakartım bulunmakta bu PC'ye RX 580 takılır mı takılırsa darboğaz yapar mı?

Biraz yapar ama sıkıntı çıkarmaz, ama 580'i yeni almayı düşünüyorsanız, onun yerine 5500 XT veya 1650 Super öneririm.

Kaynak gösterebilir misiniz onun için? Çünkü ben kendi denediğim kartlar arasında 500 serisinde çok daha fazla sıkıntı yaşadım 5000'e kıyasla.
Polaris serisinin sorunları daha çok eski olmasından kaynaklı yeni driverlar ile zaten çoğu sorunu fixlediler. Ama AMD Vega ve RDNA1 sorunlarını pek fixlemeye uğraşmıyor. Çıkışından beri siyah Ekran sorunu hala var.

Geri
Yukarı