i5 3470 Sistem alınır mı?

Inanckilic

Hectopat
Yer
İstanbul/Küçükçekmece
Daha fazla  
Merhaba, sistem arayışı içindeyim hala bir türlü kafama göre bir sistem bulamadım son çare şu sisteme kaldım; GT1030 2 GB, 8 GB RAM, i5 3470 işlemci. Fiyat olarak son 2000₺ diyor HDD bozukmuş ayrıyeten HDD takacağım alıp. Bu sistem bu parayı eder mi veya farklı önerilere açığım İstanbul içi link atabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• 20220403_223854.jpg
    20220403_223854.jpg
    45,9 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, sistem arayışı içindeyim hala bir türlü kafama göre bir sistem bulamadım son çare şu sisteme kaldım; GT1030 2 GB, 8 GB RAM, i5 3470 işlemci. Fiyat olarak son 2000₺ diyor HDD bozukmuş ayrıyeten HDD takacağım alıp. Bu sistem bu parayı eder mi veya farklı önerilere açığım İstanbul içi link atabilirsiniz.

Kartın fiyatı tek başına 800-900 TL. Alınabilecek bir sistem ama yapılcak şeyler çok...

SSD takılmalı bir güzel kablolanmalı o kasa ve PSU'da C4'dür diye tahmin ediyorum. aynı şekilde yeni bir hdd. bunların maliyeti 600 Tl bandında olacaktır.

Kartın fiyatı tek başına 800-900 TL. Alınabilecek bir sistem ama yapılcak şeyler çok...

SSD takılmalı bir güzel kablolanmalı o kasa ve PSU'da C4'dür diye tahmin ediyorum.

Sadece LoL ve Valorant oynayacağım SSD ileriki dönemlerde takabilirim 2 bin lira eder mi fiyat uygun mu yoksa pahalımı emin değilim. Bu paralara HD7000M serili ekran kartlı PC satıyorlar cunku işlemcilerde genelde cop oluyor.

Sadece LoL ve Valorant oynayacağım SSD ileriki dönemlerde takabilirim 2 bin lira eder mi fiyat uygun mu yoksa pahalımı emin değilim. Bu paralara HD7000M serili ekran kartlı PC satıyorlar cunku işlemcilerde genelde cop oluyor.

Aynen katılıyorum HD serisi bana göre çok güç tüketen bir seriydi ve güncel olarak güçleri 1030'a yakın bile değil kaçırmayın derim zaten sistemin bir kaç ufak sorunu olması ucuz olmasını açıklyor.

Aynen katılıyorum HD serisi bana göre çok güç tüketen bir seriydi ve güncel olarak güçleri 1030'a yakın bile değil kaçırmayın derim zaten sistemin birkaç ufak sorunu olması ucuz olmasını açıklyor.

Bu paraya daha iyisini bulacağımı düşünmüyorum şayet 1 haftadır bakıyorum hep HD5000 ve HD7000 serisi sistemler işlemcilerin adı sanı belli değil. Geçen gün GTX750 Ti sistem buldum o da bu para bandındaydı islemci olarak da ayniydilar gibi bende 1030'lu olanı almak istedim.

Alınır ama SSD almanızı öneririm.

Geri
Yukarı