Zeiron i5 3470 Sistem alınır mı?

BersBeyy

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben böyle bir bilgisayar buldum. Fiyatı ucuz olmasına rağmen özellikleri iyi görünüyor. Sizden 2 isteğim olacak:

1: Sizce dolandırıcı mıdır?

2: Dolandırıcı değilse özellikleri iyi midir? Anakart, ekran kartı, ekran boyutu vb.

Cevap verdiğiniz için çok teşekkürler şimdiden😊

Alınmaz.

Arkadaşlar ben böyle bir bilgisayar buldum. Fiyatı ucuz olmasına rağmen özellikleri iyi görünüyor. Sizden 2 isteğim olacak:

2: Dolandırıcı değilse özellikleri iyi midir? Anakart, ekran kartı, ekran boyutu vb.

Alınmaz çöp bütçe nedir?

Zeiron, Turbox, Izoly, Dragos, atom bilişim, City bilişim... Gibi markalardan almanızı önermeyiz kalitesiz ve eski bilgisayarları yeni bilgisayar parasına satıyorlar onun yerine İtopya Teknobiyotik Sinerji İncehesap GameGaraj gibi siteleri önerebilirim.

Ürünü alanlar çok beğenmiş ancak ustalar alınmaz diyor şimdi karar vermek zorlaştı🤔
Bilgisayar zorlayan oyunlar oynamadığım için güzel. Sizin önerdiğiniz site ve parçalar bana çok fazla geliyor. Bana daha ucuz ve daha az sistemli hazır bilgisayarlar önerirseniz sevinirim.

Ürünü alanlar çok beğenmiş ancak ustalar alınmaz diyor şimdi karar vermek zorlaştı🤔
Bilgisayar zorlayan oyunlar oynamadığım için güzel. Sizin önerdiğiniz site ve parçalar bana çok fazla geliyor. Bana daha ucuz ve daha az sistemli hazır bilgisayarlar önerirseniz sevinirim.
Tamam kardeş sen bunu al sonra cs2 açmıyor diye burda konu aç bunu mu istiyorsun?

Beğenmelerinin nedeni ya hızlı gelmesinden dolayı ya da genelde küçük çocuklarına Valorant oynamaları için alanlar beğeniyor eğer monitör falanda içinde sistem istiyorsan biraz daha para biriktirmeni öneririm.

Bir de bunu buldum dediğim gibi sistem gerektirmeyen oyunlar oynuyorum sizce yeterli midir?
Cs1.6 falan oynuyorum onun için yeterli midir sizce?
Cs 1.6 oynuyorsanız neden bir bilgisayara bu kadar para verme zorunluluğu hissediyorsunuz?

Bir de bunu buldum dediğim gibi sistem gerektirmeyen oyunlar oynuyorum sizce yeterli midir?
Ayrıca tamam kardeş sen kazık yemek istiyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı