i5 3470 Sistem alınır mı?

Merhaba bu sistemi size tavsiye etmem. Bahsi geçen işlemci 2012 çıkışlı bir işlemci ve hiçbir güncelliği yok. O işlemcinin takılı olduğu anakartta aynı şekilde eski olduğu için sizin için iyi olmaz. Bunun yerini bütçenizi biraz daha zorlayıp giriş-orta segment arası bir sistem almanızı tavsiye ediyorum.
dipnot: İsmi TURBOX olan her şeyden uzak durmanızı şiddete öneririm.

Turbox denen markayı tavsiye etmem 3-4 sene içinde fazla bir işe yaramaz hale gelecektir PC.

Ayrıca 5 bin TL etmez o sistem 2.elde daha iyisi toplanır.

2013 model bilgisayarım da bu işlemciyi kullanıyor. Baştan söyliyeyim SATA 2 portu var. Bu sistem yerine güncel apu sistemler alsanız daha çok performans verecektir. İçindeki ekran kartı da olmasada olur denecek tarzda zaten.

Kesinlikle bu sistemi almanız çok daha mantıklı olacaktır.

Elbette daha mantıklı olacaktır Turbox sisteme göre ancak arkadaşın tecrübesi veya az da olsa sistem toplama bilgisi varsa ikinci elden toplaması daha iyi olacaktır ancak 2.el istemiyor veya PC toplamayı bilmiyorsa o R3 1200 sistem iyidir.

İşte bu güzel bunu almam için 2-3 4 sene var bana düşük ve craft Rise ve son oyuncu gibi oyun oynarim

Elbette daha mantıklı olacaktır Turbox sisteme göre ancak arkadaşın tecrübesi veya az da olsa sistem toplama bilgisi varsa ikinci elden toplaması daha iyi olacaktır ancak 2.el istemiyor veya PC toplamayı bilmiyorsa o R3 1200 sistem iyidir.
Çok iyi bilmiyorum tek mc benzer ve ekran kartı olan pc lazim

Yeni konular

Geri
Yukarı