i5 3470 Sistem için tavsiye veya sistem önerisi

Muhammed Uykucu

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, şu anki sistemimdeki anakarttan hiç memnun değilim o yüzden değiştireceğim ama işlecmim 3. nesil olduğu için pek de yanaşasım gelmiyor onun için işlemcimi ve anakartımı değiştirme kararı aldım ama bu da benim para biriktirmeme bağlı biraz zaman alabilir o yüzden size danışma kararı aldım. Sizce 2016 haziranı bekleyip babamın vereceği parayla + sistemimi satarak iyi bir sistem mi toplamak mantıklı olur yoksa anakart değişiklililği mi ? AMD mi önerirsiniz yoksa Intel mi? Şu anki işlemcim ise i5 3470 anakartım ise h61 çipsetli casper abinin sardığı hayatımda gördüğüm en dandik anakartım var. Seneye bütçem 4500-5000 arası olacak eğer sistemi satarsam onun için monitör dahil sistem önerebilirsiniz. Moderatör arkadaşlardan ricam, Amacım şimdiki önerilere göre paramı hazırlamak o yüzden sonra konu aç vb. yorum yapmazsanız sevinirim. Herkese iyi tatiller. :D @Recep Baltaş

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı