i5-3470 Sistem ne kadara satılır?

yahyaturan

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, sistemimi satın Tasarım işleri ile uğraştığım için bir laptop almayı düşünüyorum fakat ikinci el piyasasına hiç hakım değilim sizlerden istediğim aşağıda ki sistemimi satmam için fiyat ne olmalı ve grafik tasarım amacıyla kullanmak için yakın fiyatlara bir öneriniz olabilir mi? Şimdiden tüm arkadaşlara teşekkürlerimi iletiyorum

Sistem;
i5-3470 işlemci
8 GB RAM
R9 270 Ekran kartı
Monitör: MSIG27C5 27" 165Hz monitör (3 Aylık cihaz)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, sistemimi satın Tasarım işleri ile uğraştığım için bir laptop almayı düşünüyorum fakat ikinci el piyasasına hiç hakım değilim sizlerden istediğim aşağıda ki sistemimi satmam için fiyat ne olmalı ve grafik tasarım amacıyla kullanmak için yakın fiyatlara bir öneriniz olabilir mi? Şimdiden tüm arkadaşlara teşekkürlerimi iletiyorum

Sistem;
i5-3470 işlemci
8 GB RAM
R9 270 Ekran kartı

Hocam bu bir Izoly mi?

Sistem;
i5-3470 işlemci
8 GB RAM
R9 270 Ekran kartı

Bu bir müthiş marka Turbox. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı