i5 3470 sistem yayın için yeterli mi?

Muwusty

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar biraz kafam dağılsın dite Twitch de yayın yapmak istiyorum kötü bir sisteme sahibim ama internetim iyi TurkNet 100'lük paketi kullanıyorum ve yakında GigaFiber'e geçiş yapacağım. Twitch de daha önce hiç yayın yapmadım nasıl yapacağımı da bilmiyorum ve sistemim kaldırır mı onu da bilmiyorum. i5 3470 / GT 1030 / 16 GB RAM monitörüm 1366 X 768.

Arkadaşlar biraz kafam dağılsın dite Twitch de yayın yapmak istiyorum kötü bir sisteme sahibim ama internetim iyi TurkNet 100'lük paketi kullanıyorum ve yakında GigaFiber'e geçiş yapacağım. Twitch de daha önce hiç yayın yapmadım nasıl yapacağımı da bilmiyorum ve sistemim kaldırır mı onu da bilmiyorum. i5 3470 / GT 1030 / 16 GB RAM monitörüm 1366 X 768.

Chat yaparsın ve düşük sistem gereksinimli oyunları oynarsın.

Sistemimin kaldırdığı oyunları oynayacağım.

Ne gibi oyunlar? Sisteminiz normalde kaldırsa da arkada yayın açık olacağından performansa etki eder.

agam chat olarak yaparsın ama oyun olarak yaparsan kasabilir twitch de yayın yapmak için bir video buldum linkini vereyim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video sana çok iyi yardımcı olur :) umarım yardım edebilmişimdir.

Agam chat olarak yaparsın ama oyun olarak yaparsan kasabilir Twitch de yayın yapmak için bir video buldum linkini vereyim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video sana çok iyi yardımcı olur :) umarım yardım edebilmişimdir.

Sistem gereksinimi yüksek oyunları denemem zaten eğer oyun yayını açabilirsem güzel olur ve video için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı