i5 3470 sisteme ekran kartı almak vs konsol almak

Dark_lord

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, sitemim i5 3470 ve 16 GB RAM var, hazır bir sistem mi almak yoksa (sinerji.com,incehesap.com gibi sitelerden) sistemime 1050 Ti ve Xbox Series S veya PS4 almak mı?

Selam arkadaşlar, sitemim i5 3470 ve 16 GB RAM var, hazır bir sistem mi almak yoksa (sinerji.com,incehesap.com gibi sitelerden) sistemime 1050 Ti ve Xbox Series S veya PS4 almak mı?

Alacağın hazır sistem şu anki sisteme göre daha iyiyse alabilirsin.
Konsol oyunu oynamayacağım diyorsan tabii.

Alacağın hazır sistem şu anki sisteme göre daha iyiyse alabilirsin.
Konsol oyunu oynamayacağım diyorsan tabii.

Hocam DK4 Intel sistemini düşünüyordum ama PS4 alırsam arkadaşımda da var onunla beraberde oynayabilirim.

Hocam DK4 Intel sistemini düşünüyordum ama PS4 alırsam arkadaşımda da var onunla beraberde oynayabilirim.

Sony oyunlarının çoğunu PC'ye çıkarıyor diye biliyorum. Game Pass'dede aynı muhabbet var. PC daha mantıklı olur.

İyi bir sistem senin yerinde olsam PC alırım. Konsolda yapacakları kısıtlı PC'ye göre.

Kasa görsel olarak kötü.

Hocam peki bu sistemimi almalıyım yoksa daha uyguna bu ayarda bir sistem bulabilir miyim?
Hocam bu en f/p sistemlerden biri alınır kesinlikle.
Lakin PlayStation almak şuan sadece hayal olur PlayStation 4 almamanızı öneririm dk4 alabilecek bütçeniz var ise.

Yeni konular

Geri
Yukarı