i5 3470 sisteme ekran kartı önerisi

atablood.x

Hectopat
i5 3470.
ASUS P8H61-M lx.
8 GB Corsair vengaence 1600 MHz.
Zalman ZM500 le PSU.

Arkadaşlar sistemime güzel bir ekran kartı takmak istiyorum ama malum dolar yüzünden 2. ele düşüyorum. 1050 dışında takabileceğim ekran kartlarını önerebilir misiniz? GTX 960 2 GB nasıl olur?

Biraz darboğazları göz önüne alarak RX 570 düşünebilirsiniz. Unutmadan ekleyeyim. 8 GB RAM'in yanına bir 8 daha ekleyip 2x8 Dual Channel yapmanız ekstra performans artışı sağlayacaktır.

RX 570'i de 1200'den aşağıya satmıyorlar. O da zorluyor. GTX 1050 gibi ekran kartları daha uyguna geliyor. Bir de aynı RAM'i bulmak zor ya.

RX 570'i de 1200'den aşağıya satmıyorlar. O da zorluyor. GTX 1050 gibi ekran kartları daha uyguna geliyor. Bir de aynı RAM'i bulmak zor ya.
Aynı RAM olmak zorunda değil. MHz ve CL değerlerine dikkat etmeniz gerekli. Farklı marka sorun olmaz. GTX 1050 kötü kart değil fakat beklentinize göre değişir.

Yeni nesil oyunları GTX 1050 ile rahat bir şekilde oynayamazsınız. Artık eski ve performansı yetersiz bir kart sayılır. 2 GB VRAM'i var, VRAM yetersizliği de cabası.

Aynı RAM olmak zorunda değil. MHz ve CL değerlerine dikkat etmeniz gerekli. Farklı marka sorun olmaz. GTX 1050 kötü kart değil fakat beklentinize göre değişir.

Yeni nesil oyunları GTX 1050 ile rahat bir şekilde oynayamazsınız. Artık eski ve performansı yetersiz bir kart sayılır. 2 GB VRAM'i var, VRAM yetersizliği de cabası.

ASUS GTX 770 2 GB 256 Bit ekran kartı nasıl olur? Uygun fiyata buldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı