i5-3470 sisteme ekran kartı önerisi

nexary

Hectopat
Daha fazla  
İyi geceler, beş ay önce hazır bilgisayar almıştım. Fakat, bilgisayar çevrem tarafından çok iyi olmadığı söylendi. Hangi ekran kartı veya işlemci alırsam bilgisayarım ortalama bir bilgisayar olur? Desteklerinizi bekliyorum.

İşlemci: Intel(R) Core(tm) i5-3470 CPU @ 3.20 GHz 3.20 GHz.
RAM: 16 GB.
Sistem türü: 64 Bit.

Ekran kartı: AMD Radeon R7 200 series.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi geceler, beş ay önce hazır bilgisayar almıştım. Fakat, bilgisayar çevrem tarafından çok iyi olmadığı söylendi. Hangi ekran kartı veya işlemci alırsam bilgisayarım ortalama bir bilgisayar olur? Desteklerinizi bekliyorum.

İşlemci: Intel(R) Core(tm) i5-3470 CPU @ 3.20 GHz 3.20 GHz.
RAM: 16 GB.
Sistem türü: 64 Bit.

Ekran kartı: AMD Radeon R7 200 series.

İşlemci oyunlar için yeterli ama NVIDIA GTX veya AMD RX serisini alabilirsin.

Bu sisteme bir RX570 alabilirsiniz. Biraz darboğaz olabilir ancak öldürmez. Bu sistemi 2. el de 3.200TL'ye satıp üstüne 2K ekleyip 5.2K ya R5 1600 ve RX570'li bir PC toplayabilirsiniz.
Teşekkür ederim, ikinci el alırım yüksek ihtimal. Dikkat etmem gerekenler nelerdir?
Bu arada şu anda kullandığım sistem Left 4 Dead 2'i oynatır mı?

Teşekkür ederim, ikinci el alırım yüksek ihtimal. Dikkat etmem gerekenler nelerdir?
Bu arada şu anda kullandığım sistem Left 4 Dead 2'i oynatır mı?

L4D2 oynatır diye düşünüyorum. RX570 4 GB'a 1600'den fazla vermeyin. FurMark'ta 80 dereceye yaklaşmamasına dikkat edin. 73 falan olabilir sorun olmaz. Ekranda kararma çizgi gibi şeyler olmamasına dikkat edin ve arkada ki güvenlik etiketi bulunsun.

İşlemci oyunlar için yeterli ama NVIDIA GTX veya AMD RX serisini alabilirsin.

Yeterli değil artık ben 10 seneyi aşkın kullanıyorum çünkü. BF1 BF5'te kasılıyor Warband 2 de işlemciden ötürü çok büyük savaşlar yapamıyorsunuz. Anca eski oyunları kaldırır. Bunu almak yerine laptop almak daha mantıklı ben bile sistem değiştiriyorum artık bu işlemci günümüz için değil AMD R5 3600 daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı