i5 3470 Sisteme ekran kartı tavsiyesi

Bütçe
600

toztEEm

Kilopat
Daha fazla  
İzoly Sirius i5-3470 3.60GHz 8GB 120SSD Masaüstü Bilgisayar bu sistemi alacağım ama ekran kartı konusunda çok kararsız kaldım. İnternette bir süredir araştırma yapıyorum. Bütçeme uygun RX 550 buldum ama okudum makalelerde GT1030, GTX 760, RX460 gibi tercihler vardı. Oynayacağım oyunlarda iyi grafiklerden ziyade oyunu rahat oynamayı tercih ediyorum. Tahmini bütçem 500-600 arası, sizce ne tercih etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ama bütçemi biraz aşıyor. Öğrenciyim. Çok fazla para da vermek istemiyorum. Önerebileceğiz başka bir şey var mı? Düşünmekten yoruldum.

2100TL bütçe ile daha iyi bir sistem toplanabilir. Performans önemliyse X3440 ve RX470 alabilirsin, büyük oyunlar oynamam diyorsanız R3 2200G ve 16 GB RAM işini görür.

Sistem elimde değil bu hafta içinde alacaktım. Oynayacağım oyunlar gta v, csgo, hitman, mafia. Bana bir sistem önerebilir misiniz. Yeni bir konu mu açayım?
İzoly sistemlerde ne kadar sorun yaşayabilirim. Eski parçalar diyorsunuz ama kullanım açısından ne gibi sorunlar çıkarabilir.

Son düzenleme:
Sistem elimde değil bu hafta içinde alacaktım. Oynayacağım oyunlar GTA V, CS:GO, Hitman, Mafia. Bana bir sistem önerebilir misiniz? Yeni bir konu mu açayım?
Izoly sistemlerde ne kadar sorun yaşayabilirim. Eski parçalar diyorsunuz ama kullanım açısından ne gibi sorunlar çıkarabilir.
Eski parçalar fazla gürültülüdür. Yükseltme yapamazsın. Izoly PSU'lar güvensizdir elektrik kesintisi gibi durumlarda PSU yanıp diğer parçalara zarar verebilir. Yeni bir konu açıp bütçeni yaz istersen beni de etiketle yardımcı olurum.

Sistem elimde değil bu hafta içinde alacaktım. Oynayacağım oyunlar GTA V, CS:GO, Hitman, Mafia. Bana bir sistem önerebilir misiniz? Yeni bir konu mu açayım?
Izoly sistemlerde ne kadar sorun yaşayabilirim. Eski parçalar diyorsunuz ama kullanım açısından ne gibi sorunlar çıkarabilir.

Hocam işlemci 3. nesil ekran kartı Alllah'a emanet iki yıl sonra çöpe çıkacak. Anakart işlemci için yeterli ama sonrası meçhul pinler düşük yani istediğiniz oyunları oynatır ama başka bir oyun istediğiniz zaman sistem yetmeyecek ve anakart upgrade edilemeyecek kadar düşük. 16 GB değil 32 GB RAM olsun fark etmez Izoly sistem alınmaz.

Herkes Izoly hakkında bir şeyler yazmış sistem alınmaz diye Ama bilgisayardan anlamayan bir kullanıcı için 1000 TL 1500TL bandında sistem satan bir firmayada ihtiyaç yok değil asgari ücretle 3 çocuğa bakan aileler var 1500 TL adam 10 taksitle alabiliyorken Bence iyki var Izoly.

Herkes Izoly hakkında bir şeyler yazmış sistem alınmaz diye Ama bilgisayardan anlamayan bir kullanıcı için 1000 TL 1500TL bandında sistem satan bir firmayada ihtiyaç yok değil asgari ücretle 3 çocuğa bakan aileler var 1500 TL adam 10 taksitle alabiliyorken Bence iyki var Izoly.

Hocam Izoly'yi neden savunuyorsunuz anlamadım ama bu kadar eski parçaya bunca para vermek saçmalık değil mi?

Geri
Yukarı