i5 3470 sisteme GTX 1050 Ti alınmalı mı?

Zoeyx

Hectopat
Daha fazla  
Benim küçük bir YouTube + Twitch kanalım var. Bunlarda yayın yaparken ve video çekerken özellikleri baya kötü olan ama benim birkaç ufak dokunuşumla adeta uzaya çıkardığım laptopla yapıyordum. Artık onu değiştirme zamanı geldi.

Bizim komşumuzdan bana 3 ay önce gelmiş olan bir sistem var. Bunu yenilemekte sizin gibi sevgili bilişim üyelerine sormak istedim.

Sistem (4 senelik bir sistem olabilir) :

• İşlemci : i5 3470
  • RAM : 4+4 Hi Level 1333 MHz RAM
  • Anakart : P8H67-M LE
  • PSU : 400 W

Ben bu sisteme GTX 1050 Ti eklemek istiyorum. Darboğaz yapar mı? Onun haricinde GTX 1050 Ti hariç max 1000 TL ile bu sistemin RAM ve anakartı değişmeli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 1050 Ti alınabilir. Bu donanımlar için RAM ve anakart değişikliği yapmak yerine, sistemi satıp sıfır sistem toplamak daha mantıklı olacaktır.

RAM ve anakart değişikliği düşünüyorsanız DDR4 güncel tabanlı bir sistem toplayın. Aksi halde bu sisteme sadece ekran kartı takılarak kullanılabilir.

@Asım Demir Hocam öncelikle cevabınız için teşekkür ederim . hani bilgisayara ek olarak ram 16 + ssd + gtx 1050ti yapsam enazından çoğu oyunu oynayabilirim deilmi amacım 1, 2 sene en fazla oynamak.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı