i5 3470 ve GT 730 sistem Valorant'ta kaç FPS verir?

Çok yardıma muhtaç gibi duruyorsunuz yardım edeceğimi sanmıyorum arkadaş atmış zaten. Piyasayı hiç bilmiyorsanız bile insanları terslemeyin.

Turbox alsın bence hak ettiği o çünkü. Adama yardım edeceğiz saygısızlık yapıyor sanki yardıma ihtiyacı olan biziz.

Çok yardıma muhtaç gibi duruyorsunuz yardım edeceğimi sanmıyorum arkadaş atmış zaten. Piyasayı hiç bilmiyorsanız bile insanları terslemeyin.

Gidip dandik klavyeli 60Hz monitörlü weak sensörlü mouse ve GT 730 sisteme 8K vermeyi düşünüyorsunuz yanlış yapıyorsunuz deyince ekipman diye zırlıyorsunuz, alın o ekipmanları lütfen daha iyidir onlar (!)

Bu sistemi alın geriye 4000 TL'niz kalıyor monitörler ve ekipmanlar konusunda daha iyi bilen arkadaşlar var onların yardımcı olması için bir konu açabilirsiniz tabii raporunuz kalktığında.:)
Kasa kalitesiz ama attığınız sisteme nazaran yine kat kat iyi. Bulduğunuz sistemin Valorant'ta vereceği performansa göre oldukça yüksek bir performans alabilirsiniz 16 GB RAM da cabası.

Ağlayacağım ya oturup herkes kotu diyor. Oner diyorum kasa atiyor, bak 9000 ne mis gibi diyorum, klavye mouse kulakligi bir yerimden mi cikartacağım diyor, onu da sen bilirsin.

Bul kanka o zaman.
O zaman sen nasıl istiyorsan öyle yap ama sonra ölü pixel klavye basmama sorunu mouse lod sorunu falan diye gelirsin. R3 2200g apu toplarsın 6k ya temiz. Kalan 2k ya monitör (kaldıysa),klavye mouse dizersin. Tavsiyem monitörü ikinci el al ama ölü pixel testini falan yaptır. Ben AOC C24G1 serisini 1100 liraya kapmıştım.

O zaman sen nasıl istiyorsan öyle yap ama sonra ölü pixel klavye basmama sorunu mouse lod sorunu falan diye gelirsin. R3 2200G APU toplarsın 6K ya temiz. Kalan 2K ya monitör (kaldıysa),klavye mouse dizersin. Tavsiyem monitörü ikinci el al ama ölü pixel testini falan yaptır. Ben AOC C24G1 serisini 1100 liraya kapmıştım.

Hocam 5k'ya 4650G sistem var attım zaten 2200G eskidi artık.

Hocam 5k'ya 4650G sistem var attım zaten 2200G eskidi artık.
Öyle mi olmuş ya. Baya geride kalmışım...

Hocam şöyle, siz renkli ultra rgb pro ultra gaming zula valorant turbo x boost pc yanında da tüm herşeyi!!!!! yazan bir reklam gördüğünüzde hemen oraya yelteniyorsunuz,yanlış yapıyorsunuz. Tabii eğer ki istiyorsanız alın,kimse sizi durduramaz. Ancak arkadaşın attığı sistemin yanına o şeyleri alırsanız hem daha iyi fps veren bir sisteme sahip olacak hem de içiniz rahat bir şekilde oyun oynayacaksınız.

@emirtmurr neden güldünüz hocam?

Son düzenleme:
Öyle mi olmuş ya. Baya geride kalmışım...

Hocam şöyle, siz renkli ultra rgb pro ultra gaming zula valorant turbo x boost pc yanında da tüm herşeyi!!!!! yazan bir reklam gördüğünüzde hemen oraya yelteniyorsunuz,yanlış yapıyorsunuz. Tabii eğer ki istiyorsanız alın,kimse sizi durduramaz. Ancak arkadaşın attığı sistemin yanına o şeyleri alırsanız hem daha iyi fps veren bir sisteme sahip olacak hem de içiniz rahat bir şekilde oyun oynayacaksınız.

@emirtmurr neden güldünüz hocam?
Hocam geride kalmışız dediğinize güldüm. Komiğime gitti.:)

Bu sistemi alın geriye 4000 TL'niz kalıyor monitörler ve ekipmanlar konusunda daha iyi bilen arkadaşlar var onların yardımcı olması için bir konu açabilirsiniz tabii raporunuz kalktığında.:)
Kasa kalitesiz ama attığınız sisteme nazaran yine kat kat iyi. Bulduğunuz sistemin Valorant'ta vereceği performansa göre oldukça yüksek bir performans alabilirsiniz 16 GB RAM da cabası.

Agam her şey icin teşekkürler beğendim sistemi ama sıkıntı baktim ve gordumki açıkçası İtopya'nin azerbeycana kargosu yok gene Türkiye'den Azerbeycana yollamak icin kargo seyleri varda İtopya T.C. kimlik numarasi istiyor ben ne yapacağım.

Geri
Yukarı