İ5 3470 ve GT 740 Oyunda Donma Sorunu

zyroprophetıc

Hectopat
Daha fazla  
Selam ben yenı bir PC topladım. i5 3470 işlemcim var. Ekran kartım GT 740 2 GB 128 bit GDDR5. Asus Z77A anakartım var. 1600 MHz 8 GB RAM var 2x4.
LoL oynuyorum 5 saat bile oynasam hiçbir şey olmuyor fakat agır oyunlara geçtigimde ise 15 20 dakika sonra oyun donuyor dııııııııt dıye ses de takılıyor. Efendim arkaplan donmuyor ama o anda Youtube'da şarkı çalmaya devam edıyor fakat oyun dondugunda mouse, klavye kilitlenıyor. Alt + F4 falan yapamıyorum. Ekran kartının ustunde minimum 400 w power supply yazıyor 350 w powerım var bu olayı powerden mı yapıyor yoksa ekran kartım mı uymuyor? Format at derseniz Win7 vardı Win8 yaptım yıne bır sey degısmedı. BIOS guncel, ekran kartı guncel. Virüs yok, tarattım. Isı degerlerı işlemci 60'ın üzerine çıkmıyor ekran kartım 50 55 arası gezıyor efendim. Benim böyle bir sorunum var, yardımcı olur musunuz? Şımdıden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı