i5-3470 ve GT710 sistem Fortnite oynatır mı?

Oynarsın. İlk videoda 8 ikinci videoda 4 GB RAM kullanılmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

PUBG Mobile belki, ama Fortnite çok zor. Oynatmaz.

PUBG Mobile 60 FPS oynatsa yeter.
Oynarsın. İlk videoda 8 ikinci videoda 4 GB RAM kullanılmış.

Hocam, işlemci i5 3570 üst videodaki.

PUBG Mobile 60 FPS oynatsa yeter.
Oynatır zaten, son gelen güncellemeler Fortinite'ı iyice şişirmiş, 4 GB RAM bellek ve GT 710 var bende, drop yemekten oynayamıyordum. İşlemciniz benim işlemcimden kat kat daha iyi, çok fazla FPS alamazsınız ama yine de az bir şey iş yapar Fortnite'da, diğer türlü zor.

@xSloxy 3470 ile 3570 arasında oyun performansına gözle görülür derecede etki edecek bir fark yok. 3470'in performansı için örnek alınabilir.

Anladım teşekkür ederim.
Oynatır zaten, son gelen güncellemeler Fortinite'ı iyice şişirmiş, 4 GB RAM bellek ve GT 710 var bende, drop yemekten oynayamıyordum. İşlemciniz benim işlemcimden kat kat daha iyi, çok fazla FPS alamazsınız ama yine de az bir şey iş yapar Fortnite'da, diğer türlü zor.

Tekrardan teşekkür ederim.

Geri
Yukarı