i5 3470 ve GTX 750 Ti sisteme 500W PSU yeter mi?

Trendyol üzerinden attığınız linkteki PSU'yu aldıysanız geçmiş olsun canlı bomba sipariş ettiniz patlar o PSU. En azından attığım Aerocool PSU'yu alın elinizde güzel bir PSU olmuş olur.
Abartmayın hocam ne patlaması daha kötüsü var o bile iyi en fazla ne olabilir ki

Abartmayın hocam ne patlaması daha kötüsü var o bile iyi en fazla ne olabilir ki

Patlar işte anakartını yakar sistemin çöpe çıkar en basitinden iade edin şunu alın diyorum.

Daha kötüsü az bulunur.

Patlar işte anakartını yakar sistemin çöpe çıkar en basitinden iade edin şunu alın diyorum.

Onun Trendyol linkini atarmsiniz

Onun Trendyol linkini atarmsiniz

Trendyol linkinde 200 TL daha pahalı direk şuradan almanızı öneririm merak etmeyin daha 2 gün önce bu forumdan birine önerdim ve aynı siteden sipariş etti kullanıyor onun sistemi sizinkinin 2-3 katı güç istiyor.

Siteye güven konusunda problem yok teknobiyotiği bilenler bilir güvenilir bir sitedir kendisi.

Trendyol linkinde 200 TL daha pahalı direk şuradan almanızı öneririm merak etmeyin daha 2 gün önce bu forumdan birine önerdim ve aynı siteden sipariş etti kullanıyor onun sistemi sizinkinin 2-3 katı güç istiyor.

Siteye güven konusunda problem yok teknobiyotiği bilenler bilir güvenilir bir sitedir kendisi.
Hocam ürün daha elime gelmedi iade etmek de zor geliyor Aras kargo ile geldi oda çok uzak buraya ben ilçede oturuyom o kargo firması ilde nasıl gideyim

Geri
Yukarı