İ5 3470 ve RX 550 sistem ne kadar eder?

Ben bilgisyarimi satmak istiyorum ve ne kadara satabilirim bir fikrim yok.

İşlemcim.
Intel(R) Core(tm) i5-3470 CPU @ 3.20GHz 3.19 GHz.
Anakart.
H61H2 mv.
Ekran kartı.
Sapphire RX550 Pulse 2 GB.
RAM.
DDR3 12 GB.
Eski bir kasa.
60Hz Casper monitör.
256 GB SSD.

Agam toplu satma, ekran kartını ayrı işlemci + anakart+ RAM ayrı, SSD ayrı, monitör ayrı, kasa ve PSU ayrı sat daha karlı çıkarsın.

2000 diyen arkadaşlarda art niyet hissettim. Kayseri'de 4000'e bile satarsın. 2000-3000tl civarı 2. El Pcler o kadar kötü ve pahalı ki. En mantıklısı bulunduğun şehirin diğer 2.el fiyatlarına ve bilgisayarların parçalarına göre fiyat biç.

Bu yazanlar bu sistemi ucuza alsınlar anında bin lira kar koyar satarlar geri. Bakma bunlara. Rahat 3K ve üstüne gider. Çok görüyorum sosyal medya da falan kasa satanlar var adam monitörsüz Athlon sistemlere istiyor bu paraları.

Bu yazanlar bu sistemi ucuza alsınlar anında bin lira kar koyar satarlar geri. Bakma bunlara. Rahat 3K ve üstüne gider. Çok görüyorum sosyal medya da falan kasa satanlar var adam monitörsüz Athlon sistemlere istiyor bu paraları.
Katılıyorum bu yoruma. Kullanıcı isminden anladığım kadarı ile hemşeri çıktık. Kayseri de çok fazla boktan kasaya 4k istiyorlar.

Katılıyorum bu yoruma. Kullanıcı isminden anladığım kadarı ile hemşehri çıktık. Kayseri de çok fazla boktan kasaya 4K istiyorlar.

Ban yiyebilirsin bu arada düzelt bence :) ben Facebook alım satım gruplarında takılıyorum arada ne satılıyor diye böyle satılık kasa görünce bakıyorum standart marka kasasına adam sistem toplamış aslında al satçı belli zaten çünkü sürekli sistem satıyor çocuk. Baktım özelliklerine ekran kartı düşük işlemci düşük sadece RAM yüksek o da 8 GB başka da esprisi yok sadece kasa veriyor 4-5 k fiyat yazıyor hemen. Monitör, klavye fare dahil olursa artı fiyat koyuyor. Hatta benim sistem senin elinde olsa herhalde 10 k istersin dedim engellemiş :)

Yılbaşı öncesi i3- 12100F, asus 3600hz anakart, asus dual rtx 2060, thermeika kasa, 3200hz 16gb Ram ve 500gb wd 8800tl ye aldık. Fiyatlar bu zamana kadar az da olsa düştü. Ama tek tek toplasam ekran kartı 6500tl idi o zamanlar.

Geri
Yukarı