i5 3470'den i7 2600'e geçmek mantıklı mı?

eyüp54545234

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, RX 5500 XT, 8 GB RAM, 3470'e sahiptim. daha genellikle çok sekme ve işlem yaparım, oyun da oynarım o yüzden 4'e 8 çekirdek olan i7 2600'e geçtim parasal olarak zarara girmedim. oyun olarak FPS artar mı?

Merhaba, RX 5500 XT, 8 GB RAM, 3470'e sahiptim. Daha genellikle çok sekme ve işlem yaparım, oyun da oynarım o yüzden 4'e 8 çekirdek olan i7 2600'e geçtim parasal olarak zarara girmedim. Oyun olarak FPS artar mı?

Geçmişsiniz artık size şu anda berbat olmuş desek vaz geçecek misiniz?

İnternetten testlere bakabilirsiniz, üstüne para vermediysen sıkıntı yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yani i5 3470'ten i7 2600'e geçmek biraz saçma olmuş. Anakartınıza bağlı olaraktan i7-2600k'ya geçseydiniz daha iyi olabilirdi.

İnternetten testlere bakabilirsiniz, üstüne para vermediysen sıkıntı yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ücret ödemedim sadece merak ettim genel olarak daha stabil çalışıyor olarak yorumladım videoyu izlediğimde 3570 donuyor aynı fps yi alıyorsam sorun olmaz benim için

Yani i5 3470'ten i7 2600'e geçmek biraz saçma olmuş. Anakartınıza bağlı olaraktan i7-2600k'ya geçseydiniz daha iyi olabilirdi.
hocam bulamadım k serisini düz olanı elime geçti dedim bare geçeyim

Geçmişsiniz artık size şu anda berbat olmuş desek vaz geçecek misiniz?
hocam neden çok mu kötü etmişim

Ücret ödemedim sadece merak ettim genel olarak daha stabil çalışıyor olarak yorumladım videoyu izlediğimde 3570 donuyor aynı FPS'yi alıyorsam sorun olmaz benim için.

Hocam bulamadım k serisini düz olanı elime geçti dedim bare geçeyim.

Hocam neden çok mu kötü etmişim.

Önemli değil basit şeyler. Hayat bunlara takılmaya değmez ister kötü olsun ister iyi olsun. Siz memnunsanız gerisi hikaye.

Geri
Yukarı