İ5 3470'den i7 3770'e geçmeye değer mi ?

SaL1K

Kilopat
Daha fazla  
Ekran kartı RX 580. Bu işlemci upgradesi ömrünü uzatır mı ? Yoksa komple platforma değişmeli mi ?

Ekran kartının ömrüne bir yararı ve ya zararı olmaz . İşlemci size yetmediği için mi yoksa sadece geliştirme amaçlı mı i7 ye geçiyorsunuz

eğer yetiyorsa biraz bekleyip daha iyi bir işlemci almak daha iyi

Ekran kartının ömrüne bir yararı ve ya zararı olmaz . İşlemci size yetmediği için mi yoksa sadece geliştirme amaçlı mı i7 ye geçiyorsunuz

eğer yetiyorsa biraz bekleyip daha iyi bir işlemci almak daha iyi
Yanlış anladınız. Dediğim şu ekran kartım BF V gibi oyunları ultrada kaldıracak güçte. İşlemci kesin darboğaz yapar diye oyunu denemedim. İ7 3770 takarsam bir fark yaratır mı? Youtube testlerinde ultrada kaldırıyor i7 3770. Alsam bir kaç yıl daha gider mi acaba

Her hafta farklı kişiler "3470-3570'ten 3770'e geçmek mantıklı mı ?" diye konu açıyor. 2 şekilde yorumlamak lazım.

1- Bütçe sınırlıysa: Kendi işlemcini satıp üzerine 300 TL verip seni çok daha rahatlatacak pozisyona getirir. RX 580 veya GTX 1060 ile de uyumlu olur.

2- Bütçe problemi yoksa: Konu açmaya bile gerek yok hemen sistem önerileri kısmına geçebilirsiniz.

Her hafta farklı kişiler "3470-3570'ten 3770'e geçmek mantıklı mı ?" diye konu açıyor. 2 şekilde yorumlamak lazım.

1- Bütçe sınırlıysa: Kendi işlemcini satıp üzerine 300 TL verip seni çok daha rahatlatacak pozisyona getirir. RX 580 veya GTX 1060 ile de uyumlu olur.

2- Bütçe problemi yoksa: Konu açmaya bile gerek yok hemen sistem önerileri kısmına geçebilirsiniz.
Haklısınız. Bütçe kısıtlı. İ7 geçme sebebim BF v oynaya bilmek. Bu işlemci 1-1.5 yıl felan idare ederse daha almak istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı