İ5-3550 Sistemde GTX 750'nin Performansı

Muzo-K

Hectopat
Daha fazla  
İşlemcim intel i5 3550, anakartım P8H77-M LE 1600MHz, RAM'lerim 1600MHz 2 adet 4GB'lik toplam 8GB. Sıkıntım şu ki yeni bir ekran kartı almak istiyorum, şu an GT420 kullanıyorum, almak için düşündüğüm ekran kartı GTX 750 veya MSI R7 250 ancak GTX 750 aldığımda işlemcimde veya anakartta bir sıkıntı yaşar mıyım? İşlemcimi darboğaz edip ekran kartından tam verim alamama gibi bir veya normalinden daha az FPS alma gibi bir durum olur mu veya MSI R7 250 alsam daha düşük bir ekran kartı GTX 750'ye göre daha az sıkıntı çıkacağını düşünüyorum ama almışken de iyisini alayım diyorum, yani GTX 750 benim bilgisayarımda bir sıkıntı yaşatır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
2.el düşünürsen GTX 900 serilerine bak yada rx 470 alabilirsin arakadasim i3 3220 de kullanıyor rx 470 gayet güzel fpsler alıyor güzel bir ekran kartı orta ve yüksek ayarlarda akıcı bı şekilde oynatıyor
Aynı şekilde diğer ev arkadaşımda i5 3470 di sanırım gtx 970 kullanıyor oda çok memnun sabah akşam her türlü oyunu oynuyorlar

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı