i5 3550 ve R9 270X ile GTA 5, Valorant oynanır mı?

Ne alaka? GTA açmaya çalışınca işlemci %200 falan mı çalışıyor sanki, hoş oyun neredeyse 3. nesil işlemcilerle yaşıt ama bunu geçiyorum. İşlemin zorlayıcılığı evet bir yere kadar önemli ama yeterince soğutulursa bir şey olmaz.
İkisini de oynatır.

2 fan anca yeter haksızsam söyle dostum benim de eskiden vardı aynı işlemci GTA 5 açtığımda yandı biliyoruzda konuşuyoruz.

@Paulo Musab Sen soğutmayı becerememişsin demek ki. Durduk yere hiçbir işlemci yanmaz.

Ne alaka? GTA açmaya çalışınca işlemci %200 falan mı çalışıyor sanki, hoş oyun neredeyse 3. nesil işlemcilerle yaşıt ama bunu geçiyorum. İşlemin zorlayıcılığı evet bir yere kadar önemli ama yeterince soğutulursa bir şey olmaz.
İkisini de oynatır.

Teknik bilgisi yok arkadaşın. :D
Oyunu oynadığında ısı artacak bunu bilemiyormusun?

Dostum bilmediğin konularda yazma dicem ama işlemci fanı diye buluş çıktı biliyor musun? :D Termal macun denen bir şey daha var inanılmaz bir şey araştır bak. :D

i3 540 ile oynuyorum ben hocam, fanlar vesaire temizlendikten sonra 90 dereceye çıkacağını sanmıyorum.

Ekran kartı ve FPS nedir hocam merak ettim doğrusu?

Teknik bilgisi yok arkadaşın. :D

Dostum bilmediğin konularda yazma dicem ama işlemci fanı diye buluş çıktı biliyor musun? :D Termal macun denen bir şey daha var inanılmaz bir şey araştır bak. :D

Ekran kartı ve FPS nedir hocam merak ettim doğrusu?
GT 710 ile oynuyorum, 2x4 GB ram var, dışarıda nadiren 30'ları görüyor, onun dışında genelde 40'da takılıyor, mekanlarda vesaire 60-70 fps. Playlistlerde yine fps yüksek oluyor fakat ben düşük çözünürlükte oynuyorum :D
Alışık olduğum için problem olmuyor ayrıca arkada Discord + Spotify açık oluyor genelde.

@Paulo Musab Dalga geçmedim. Hem madem her işlemcide aynı olacak diye bir şey yok, bu kadar kesin "Biliyoruz da konuşuyoruz" gibi cümleler kurmayın.

Geri
Yukarı