i5 3570 GTX 1050 Mount and Blade: Bannerlord kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

ShifuTR

Femtopat
Yer
Ankara/Çankaya
Öncelikle merhaba, başlıkta da belirttiğim üzere, sistem Bannerlord'u kaldırır mı?

• İşlemci: i5 3570 3.4 GHz.
  • Ekran kartı: GTX 1050 2 GB OC.
  • RAM: 12 GB DDR3.
  • 240GB SSD.
  • 1TB HDD.

Oyun içi ayarlarda birkaç özelleştirme yapılarak oynanılabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
KS
ShifuTR

ShifuTR

Femtopat
Yer
Ankara/Çankaya
Oynatır. En son gelen güncellemeler ile oyun biraz oturmuş ama benim sistemim çok üstün olmasına rağmen yersiz droplar oluyor haritada. O yüzden sizde de olabilir.

Optimizasyon sorunları var diyorlardı zaten bu youtubdan işlemci marka GPU marka girince oyun test yapanlar var mesela şu kişi
şu işlemci ile oynuyorsa bende bu işlemciyle oynayabilirim diye düşünüyorum

Furkan Kızılay

Centipat
Öncelikle merhaba, başlıkta da belirttiğim üzere, sistem Bannerlord'u kaldırır mı?

• İşlemci: i5 3570 3.4 GHz.
  • Ekran kartı: GTX 1050 2 GB OC.
  • RAM: 12 GB DDR3.
  • 240GB SSD.
  • 1TB HDD.

Oyun içi ayarlarda birkaç özelleştirme yapılarak oynanılabilir mi?
Can You Run İt diye bir site var orada oynamak istediğiniz oyunun özellikleri ile bilgisayarınızın özellikleri otomatik karşılaştırılıp kaldırıp ya da kaldırmayacağı söyleniyor. Deneyebilirsiniz aklınıza takılan bir şey olursa yazın söyleyeyim.

Penetrator God

Decapat
Makaleler
3
Yer
Sweet Nerevar
Can You Run İt diye bir site var orada oynamak istediğiniz oyunun özellikleri ile bilgisayarınızın özellikleri otomatik karşılaştırılıp kaldırıp ya da kaldırmayacağı söyleniyor. Deneyebilirsiniz aklınıza takılan bir şey olursa yazın söyleyeyim.

O siteye bakarak anlaşılacak bir şey değil. Youtube'da canlı videolar bile yeterince iyi sonuç vermiyor.

Yukarı