i5 3570 ve 16 GB RAM olan PC'ye Windows 10 kurulur mu?

SulFi

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: GA-H67MA-USB3-B3 (gigabyte)
İşlemci: Intel® Core™ i5-3570
Ram: 8 GB
Ekran kartı: MSI Radeon RX 570 Armor 4G
Telefon : Xiomi Redmi Note 10 pro
Meslek
Öğrenci
RAM
16 gb
SSD veya HDD modeli
Samsung 860 EVO SATA III 2, 5" SSD 250GB
Ekran kartı
Radeon RX 570 Armor 4G OC.
Anakart
Gigabyte GA-H67MA-USB3-b3
İşlemci
Intel Core i5-3570 işlemci
Başlıktan da bahsettiğim gibi, aşağıda bulunan sistem özelliklerini bulunduran bir sisteme en güncel Windows 10 kurarsam herhangi bir yavaşlama yaşar mıyım?
İşlemci: Intel Core i5-3570 işlemci.
Ekran kartı: Radeon RX 570 Armor 4G OC.
Anakart: Gigabyte GA-H67MA-USB3-b3
RAM: 2 tane 2X 8 1600 MHz, DDR3, 16 GB.
Depolama: 1. Samsung 860 EVO SATA III 2, 5" SSD 250GB

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurulur,neden kurulmasın ?

Kurulur, neden kurulmasın?

Ya ne bileyim önceden hep oyun oynadığım için ve oyuna daha fazla işlemci gücü kalsın diye modlu Windows kuruyordum e fakat üniversiteye geçince bu modlu Windows'lar sıkıntı çıkarıyor ondan ötürü güncel Windows kurma gereği duydum ama içimde acaba sistemi kastırırmı korkusu vardı hep.

Windows 10 kurup gereksiz bloatware'ları kaldırdıktan sonra temiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Performans konusunda kaygınız olmasın o sistem Windows 10 için yeterli.

Turbox kokusu geldi işlemci eski nesil diye. Ama kurarsınız Windows 10 sıkıntı çıkarmaz.

Turbox falan değil yıllardır bende bu sistem. Yavaş yavaş parça değiştirdim sadece bir anakart ı değiştirmedim. Sistemdeki parçaları teker teker fırsat bulduğumda çocuk iken elime geçen paralar la aldım.

Windows 10 kurup gereksiz bloatware'ları kaldırdıktan sonra temiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Performans konusunda kaygınız olmasın o sistem Windows 10 için yeterli.
Eyvallah hocam içimde azda olsa rahatlama oluşturdunuz kuruyorum şuan

Yeni konular

Geri
Yukarı