i5 3570 ve GTX 1050TI'a 350W yeter mi?

Ryzen 3 1200 1500TL i5 600TL.

Sana şimdi 400 liralık link atarımr3 1200 için, i5 3470 için hatta o işlemcinin bir alt modelini de burada Ankara'da 300 liraya veriyorlar.

Toplam bütçen ne?

İşlemci anakart RAM sıfır.

Yani bak bazı bakkalar sahtekar olabiliyor, o donanımlar 0 ne alınır ne bulunur. Tavsiyede etmem 2. elde çok da sorun yaşamazsınız.

Son düzenleme:
Sana şimdi 400 liralık link atarımr3 1200 için, i5 3470 için hatta o işlemcinin bir alt modelini de burada Ankara'da 300 liraya veriyorlar.

İşlemci anakart RAM sıfır olmalı benim için onlar onemli parça çünkü. Ekran kartı bozulsa yine onboard olarak goruntu alırsın ama işlemcide kurtulamazsın.

Toplam bütçen ne?

2.5k kasa da alacağım. 2K sistem, 500 kasa.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci anakart RAM sıfır olmalı benim için onlar onemli parça çünkü. Ekran kartı bozulsa yine onboard olarak goruntu alırsın ama işlemcide kurtulamazsın.

2.5k kasa da alacağım 2K sistem 500 kasa.

O donanımlar 0 değil 12 senelik mal onlar.

Çok daha iyi oldu 500 lira aşarsan 10 numara olur.

Son düzenleme:
DDR4 8 GB RAM için.
Anakartta pazarlıkda edersin, gene 200-300 aşarsın en fazla.

2.5k kasa da alacağım. 2K sistem, 500 kasa.

Son düzenleme:
Ben i5 3570'den vazgecmem.

Dedigin kafama yatmadı hem.

Dostum yalan söylüyorlar 0 diye, yersen. 0 H61 anakartlar diye bir şey yok unut onu. Ayrıca ileride elinde patlar 2 FPS fazla alacağım diye yakma paranı olum, AM4 bir anakarta en güncel işlemci takılırken lanet Intel anakartlarını her 2 nesilde bir değişmek gerekiyor.

Ayrıca sana gene aynı paraya i5 6. nesil + H110 anakart buldum hadi ona ne diyecen bak olum seni güzel kazıklayacaklar, yolacaklar seni 2K'ya i5 3. nesil nedir yahu?

Son düzenleme:
Dostum yalan söylüyorlar 0 diye, yersen. 0 H61 anakartlar diye bir şey yok unut onu. Ayrıca ileride elinde patlar 2 FPS fazla alacağım diye yakma paranı olum, AM4 bir anakarta en güncel işlemci takılırken lanet Intel anakartlarını her 2 nesilde bir değişmek gerekiyor.

Ayrıca sana gene aynı paraya i5 6. nesil + H110 anakart buldum hadi ona ne diyecen bak olum seni güzel kazıklayacaklar, yolacaklar seni 2K'ya i5 3. nesil nedir yahu?
atsana merak ettim

Yeni konular

Geri
Yukarı