i5 3570K mı i7 3770k mı?

xblast16

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
PC
Oyun bilgisayarı için hangisi yeterli? Aradaki fiyat farkı oldukça fazla. İkisi arasında tercih yapmam gerekiyor. Sizlerden bilgi rica ediyorum...

Oyun bilgisayarı için hangisi yeterli? Aradaki fiyat farkı oldukça fazla. İkisi arasında tercih yapmam gerekiyor. Sizlerden bilgi rica ediyorum...

Arasında ne kadar fiyat farkı var.

Asus b75m-a anakart
Gskill 4gb 1600 mhz ram (2 tane)
HD 7850 256 bit 2gb oc Edition kart

Şuan i5 2400 işlemci var ama ram ler 1600 mhz görsün diye 3.nesil işlemci almak istiyorum.

Oyun içinse ve bütçen darsa i5 3570k al derim hatta bir tane soğutucu alırsan O.C yaparak aradaki performans farkını düşebilirsin. Aradaki o 250TL yide ekran kartı için bir kenara ayırırsın.

İfadeler: kry
Oyun içinse ve bütçen darsa i5 3570k al derim hatta bir tane soğutucu alırsan O.C yaparak aradaki performans farkını düşebilirsin. Aradaki o 250TL yide ekran kartı için bir kenara ayırırsın.
Cpu fanı da aldım. Hyper 212 evo mevcut.

Benim bütçem yetmişti i7 4790k aldım.Sitede Prof çok bu konuda,i5 4690k yeterli dediler bana ama son anda 300 tl fazla verdim.Mutluyum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…