i5 3570K mı i7 3770k mı?

Bende i5 dizüstü var 2GB 128bit nvidia 6GB ram püf diyorum sinir oldum geçen hafta sistem topladım.Lakin işlemci karşılaştırmasında ufak tefek artılar görünce,i5 ide dizüstünde görünce pilavlı abi acık pahalı olsun son nesil olsun dedim masa üstü topladım.Ekran kartımıda ASus gtx970 aldım.5 sene ihtiyacım olmasın diye Kingston 2x8 ram koydum.

Nefis işte hep iyisini istiyo.

Ben bu konuda sabırsız biriyim :)
Malesef sistem toplamak biraz zahmetli bir iştir ben e5300 la 6 yıldır sabrediyorum ve sabrımın sonunu kullanmaya başladı bile :D

Bende i5 dizüstü var 2GB 128bit nvidia 6GB ram püf diyorum sinir oldum geçen hafta sistem topladım.Lakin işlemci karşılaştırmasında ufak tefek artılar görünce,i5 ide dizüstünde görünce pilavlı abi acık pahalı olsun son nesil olsun dedim masa üstü topladım.Ekran kartımıda ASus gtx970 aldım.5 sene ihtiyacım olmasın diye Kingston 2x8 ram koydum.

Nefis işte hep iyisini istiyo.
İyi yapmışsın :D

1 ay araştırdım Gigabyte mı Asus mu Evga mı ekran kartında,msi z97 gaming 5 mi 7 mi ,işlemcisi ram'ı kasası derken 4000tl civarı verdik.Karşılıklı oturuyoruz şu an istese kahve yapacam o kadar yani. :)

Bu arada farcry 4 . C.O.D Advanced vs bitirdim.pilavlı abi benim masa üstü senden de eskiymiş p5pl2 falan .Ne biçim daldım oyunlara şaşırırsın ultra ultra..

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı