i5-3570K sisteme ekran kartı önerisi

Yonga seti ile alakası yok. İşlemci gayet güçlü RX 570 ile darboğaz yaşamadan kullanabilirsin. Daha önce RX 470 ile bu işlemciyi kullandım. 1080p çözünürlükte yüksek FPS değerleri veriyor.
Dediğim gibi yanlış anlaşılmasın sistem toplama vb. çok bilgisine sahip olmadığım için ve bu zamana kadar amd ya da nvidia mı diye araştırmak gibi gereksinimleri olmadığından pek bilgim yok. O yüzden bilgi sahibi olmak için sordum.

Dediğim gibi yanlış anlaşılmasın sistem toplama vb. çok bilgisine sahip olmadığım için ve bu zamana kadar amd ya da nvidia mı diye araştırmak gibi gereksinimleri olmadığından pek bilgim yok. O yüzden bilgi sahibi olmak için sordum.
Keşke herkes sorsa sizin gibi. Bazıları soruyu sorup yine kendi dediğini alıyor :)
Sağlam bir RX570 bulabilirsen almanı öneririm. Bulamazsan biriktir 0 al.

Youtube'dan izle dostum. Aralarında AAA oyunlarda 5-10 FPS, diğer oyunlarda 15-20 kadar oluyor.
GİGABYTE RX 570 4GB Adetli - Gigabyte Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 727169344 Bunu buldum da fikrin nedir? Yani gigabyte asus msi vb. olması çok önemli mi?
Sahibine sordum da mining de kullanılmış vazgeçtim o ilandan :D
@manhat @Berkay9412 Beyler bir şey soracağım. " Asus Rog Strix RX570 " almayı düşünüyorum da, benim bu anakart PCI-E x16 slotu 2.0 galiba fakat ekran kartı 3.0 sorun yaratır mı ya da performans düşüşü falan?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı