i5 4. nesil GT 740M laptop ne kadar eder?

alikurnaaz

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Core i3 9100F CPU // GTX 1650 GPU // 16GB RAM // Samsung Odyssey G7 Monitör
Meslek
Yüksek Gerilim Elektrik Teknisyeni
Merhaba arkadaşlar, ben kullandığım laptopumu satacağım ama kaç para eder bilmiyorum. Biraz fikir almak istedim. Hem çok ucuza satmayayım hem de en fazla kaç para eder bir fikir oluşsun istedim. Özelliklerini ve durumunu yazıyorum;

Teknik özellikler:
- 8 GB RAM.
- 2 GB GT740M NVIDIA ekran kartı.
- 4. nesil i5 işlemci.
- 240 GB SanDisk SSD.
- 1 TB HDD.

Durumu:
- Şarjı fazla gitmiyor 30 dakika civarlarında yeterli oluyor. Şarj aleti mevcut.
- Menteşelerinden birisi çatlak ama açılmaya kapanmaya ve kullanıma hiçbir şekilde engel değil.
- Klavyesini geçen sene değiştirdim temiz ve stabil çalışıyor.

Merhaba arkadaşlar, ben kullandığım laptopumu satacağım ama kaç para eder bilmiyorum. Biraz fikir almak istedim. Hem çok ucuza satmayayım hem de en fazla kaç para eder bir fikir oluşsun istedim. Özelliklerini ve durumunu yazıyorum;

Teknik özellikler:
- 8 GB RAM.
- 4. nesil i5 işlemci.
- 240 GB SanDisk SSD.
- 1 TB HDD.

Durumu:
- Şarjı fazla gitmiyor 30 dakika civarlarında yeterli oluyor. Şarj aleti mevcut.
- Menteşelerinden birisi çatlak ama açılmaya kapanmaya ve kullanıma hiçbir şekilde engel değil.

4000 5000 taş çatlasın 6000'e satarsınız.

Teknik özellikler:
- 8 GB RAM.
- 4. nesil i5 işlemci.
- 240 GB SanDisk SSD.
- 1 TB HDD.

Durumu:

Menteşeleri tamir edip, temiz Windows 10 kurup, biree bakımlarını yaparsanız 5550, 6000, 6500 hatta 7000'e kadar yolu var.

4000 5000 taş çatlasın 6000'e satarsınız.

Menteşeleri tamir edip, temiz Windows 10 kurup, biree bakımlarını yaparsanız 5550, 6000, 6500 hatta 7000'e kadar yolu var.

O kadar etmez bence ya 9000TL'ye Huawei D15 alacağım. Gerçi bu laptopun özellikleri biraz fazla ama eski bilmiyorum nasıl.

Yeni konular

Geri
Yukarı