i5-4200h işlemciye ekran kartı önerisi

FX5200

Hectopat
Yer
Rize
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Elimde i5-4200h işlemci var. Buna en uygun ekran kartı nedir? Bütçem maksimum 2000TL FiveM, Rust falan oynayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde i5-4200h işlemci var. Buna en uygun ekran kartı nedir? Bütçem maksimum 2000TL FiveM, Rust falan oynayacağım.

Bunu satın alabilirsin Rust ile FiveM drop yedirtebildiğini öğrendim. Ama RTX 3050 alırsan daha iyi olur.

3050 kaldırmaz bence. İkinci elde olabilir sıfır olmasına gerek yok.

3050 kaldırmaz bence. İkinci elde olabilir sıfır olmasına gerek yok.

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-masaustu-asus-rx-580-4gb-oc-1165772347/detay ikinci el ama şu uyarıyı söyleyeyim, ikinci el koyanlar (belki) BTC miner virüslü ekran kartı satıyor olabilir ama senin kararın olduğun için karışmayacağım.

Veya GTX alabilirsin en iyi seçenek bu.

Evet de vida var üstünde işlemcinin değişmiştim onu kullanacağım. Bilgisayarcı değişmişti bozulunca.

GTX 750 Ti ve GTX 950'ye falan baktım NVIDIA olarak.
AMD olarak da RX560 veya 470 baktım darboğaz yapmasın diye ama.

@FX5200 hocam laptopa nasıl takacaksınız ben halâ onu düşünüyorum. Ne yapmak istediğinizi de anlamadım.

Elimde riser var onu kullanacağım büyük bir PCI-e girişi var çalıştı ati 3470 HD ile ondan dolayı.

Wi-Fi portu bayağı büyük.

Toshiba satelitte C50 A548 olması lazım laptopun PT10s anakartı vardı Wi-Fi kartı girişi yeni laptoplara göre büyük zaten işlemci ekran kartsız bile canavar gibi her şeyi kaldırıyor bende anlamadım.

@FX5200 o zaman olur. Ama şunu söyleyeyim o bütçede ne taksanız darboğaz olur. İkinci el GTX 960, 750Ti olabilir. O işlemciye maksimum 1050Ti takarsınız ya da takabilirsiniz misiniz?

Yani takarım takmasına zaten toplama bilgisayar gibi bir şey oldu ekranı falan yanmıştı monitör kullanıyorum dediğim gibi Rust ve FiveM oynatsın yeter hani RDR2 gibi büyük oyunlarla işim yok. 30 40 FPS yeter.

Geri
Yukarı