i5-4200M sisteme Windows 10 kurulur mu?

Kutaay15

Centipat
Daha fazla  
Windows 8.1'den Windows 10'a geçmek istiyorum. Sistem özelliklerim bunlar.

• Intel Core i5 4200M 2.50GHz
  • 8 GB RAM.
  • 1 TB HDD.
  • NVIDIA GeForce GT745m.

Yükseltsem bir sorun olur mu? Kasma falan?

Kurabilirsiniz ama Windows 10 HDD ile kullanıldığında özellikle sabırsız insanlar için tam bir işkence, işlemler çok uzun sürebiliyor.

Windows 8.1'den Windows 10'a geçmek istiyorum. Sistem özelliklerim bunlar.

• Intel Core i5 4200M 2.50GHz
  • 8 GB RAM.
  • 1 TB HDD.
  • NVIDIA GeForce GT745m.

Yükseltsem bir sorun olur mu? Kasma falan?

HDD var 8.1 ya da 7 kur.

Hocam şu an 1TB 5400RPM'lik HDD ile yazıyorum, hiçbir sıkıntı yok. 21H1 güncellemesi aşırı stabil ve sıkıntı çıkarmıyor.
Ben de 1TB bir HDD kullanıyorum ve düğmesine bastığım saliseden itibaren masaüstüne gelmesi 1.5 dakika sürüyordur, ki üstüne 10dk kendine gelmesini bekliyorum. Oyunların yükleme ekranları çok uzun sürüyor. Benim dediğim masaüstünden geri dönüşüm kutusuna atmak değil zaten.

Ben de 1TB bir HDD kullanıyorum ve düğmesine bastığım saliseden itibaren masaüstüne gelmesi 1.5 dakika sürüyordur, ki üstüne 10dk kendine gelmesini bekliyorum. Oyunların yükleme ekranları çok uzun sürüyor. Benim dediğim masaüstünden geri dönüşüm kutusuna atmak değil zaten.

Hocam Windows'un şişme sorunundan haberiniz yok sanırsam. Ben 6 ayda 1 format atarım minimum. Ayarlardan işlemcimi veya diskimi sömüren ayarları kapatırım. Sonuç:
-Açılma: 30 sn.
-Kapanma: 10sn.

Hocam Windows'un şişme sorunundan haberiniz yok sanırsam. Ben 6 ayda 1 format atarım minimum. Ayarlardan işlemcimi veya diskimi sömüren ayarları kapatırım. Sonuç:
-Açılma: 30 sn.
-Kapanma: 10sn.
Verilerim mi sistemin 30sn erken açılması mı dersen verilerimi tercih ederim.

Geri
Yukarı