i5 4200u 920M laptop'ta Roblox sıcaklık değerleri normal mi?

İşletim sistemi
Windows 10

434912

Hectopat
Daha fazla  
FPS unlocker açık, grafikler 2 bar ve laptopu şarjda kullanıyorum.

Laptop:
920M, i5 4200u, 4 GB RAM, HDD.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
FPS unlocker kullanmayın, hem ban sebebi hem de FPS fazlasıyla yüksek olduğu için ısınmaya sebep oluyor. Bırakın oyun 60 FPS sabit kalsın sonuçta basit bir oyun fazla FPS işinize yaramayacak.

Termal macun ve fan temizliği yapma zamanı çoktan gelmiş, 4. nesil olduğundan yola çıkarak 2014'den beri bakım yapılmadan kullanılıyor sanırım.

FPS unlocker kullanmayın, hem ban sebebi hem de FPS fazlasıyla yüksek olduğu için ısınmaya sebep oluyor. Bırakın oyun 60 FPS sabit kalsın sonuçta basit bir oyun fazla FPS işinize yaramayacak.

Termal macun ve fan temizliği yapma zamanı çoktan gelmiş, 4. nesil olduğundan yola çıkarak 2014'den beri bakım yapılmadan kullanılıyor sanırım.

Laptopu şarjda kullanıyorum bir de.

Laptopu şarjda kullanıyorum bir de.

Onda sıkıntı yok zaten pilde oyun oynanmaz. Termal macun ve fan temizliğine ihtiyacı var bilgisayarın.

Eğer en düşük işlemci durumunu %100 yaptıysanız %0'a alıp tekrar sıcaklıkları kontrol edin, kısa vadeli bir çözüm o yüzden hala bilgisayara bakım yapmanız tarafındayım.

Onda sıkıntı yok zaten pilde oyun oynanmaz. Termal macun ve fan temizliğine ihtiyacı var bilgisayarın.

Eğer en düşük işlemci durumunu %100 yaptıysanız %0'a alıp tekrar sıcaklıkları kontrol edin, kısa vadeli bir çözüm o yüzden hala bilgisayara bakım yapmanız tarafındayım.

Nasıl yani öyle bir ayar hatırlamıyorum ama sadece ekrana bağlı ekran kartında tasarufdan ziyade performans ayarını yaptım.

Yeni konular

Geri
Yukarı