i5 4210U ve GT820M'li sistem CS2 açar mı?

Duyduğuma göre cs2 deki optimizasyon problemini çözmüşler csgo daki fps inize yakın fps alabilirsiniz
(Net bir bilgi değildir sadece öyle duydum)

Sistemin benimkiyle aynı ve şu anda zaten CS'de 1024x768 her şey Low şekilde stabil 60 FPS zor görüyor CS2'yi açması bayağı hayal olur.

CS2 de CS:GO'dan bir tık faha az FPS alacağımızı duydum. Benim i3 2350M GT 610M sistem CS:GO'da 75 FPS veriyordu sizinki tahminen CS 2 de strecthed oynarsınız 60'ı geçebilir.

Duyduğuma göre CS2'deki optimizasyon problemini çözmüşler CS:GO'daki FPS inize yakın FPS alabilirsiniz.
(Net bir bilgi değildir sadece öyle duydum)

Arkadaşlar o dediğiniz olay bilgisayarı iyi olup zaten yüksek FPS alanlar için geçerli olur şu attığım videoya bakın sizce kötü bir bilgisayar daha fazla FPS alabilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistemin benimkiyle aynı ve şu anda zaten CS'de 1024x768 her şey Low şekilde stabil 60 FPS zor görüyor CS2'yi açması bayağı hayal olur.

Arkadaşlar o dediğiniz olay bilgisayarı iyi olup zaten yüksek FPS alanlar için geçerli olur şu attığım videoya bakın sizce kötü bir bilgisayar daha fazla FPS alabilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam sizin sistemden kaynaklı. Benim 2012 (ks den daha kötü)cihaz bile 75 i görüyor 1366x768 de 3 ay önce video çekmişim HDD de buldum. Bide sanki RTX özelliği gelmiş gibi biraz fazla fps düşücek gibi söylemişsiniz.

Hocam sizin sistemden kaynaklı. Benim 2012 (ksden daha kötü)cihaz bile 75'i görüyor 1366x768 de 3 ay önce video çekmişim HDD de buldum. Bir de sanki RTX özelliği gelmiş gibi biraz fazla FPS düşecek gibi söylemişsiniz.

Sizin sistemden kaynaklı dediğin yani konudaki arkadaşla aynı sistem eski bir laptop zaten 2015'te almıştım. RTX gelmiyor ama ona yakın bir şey geliyor sonuçta hiç mi görmediniz yeni ışıklandırmaları yansımaları falan FPS'in artcağını düşünmüyorum.

Sizin sistemden kaynaklı dediğin yani konudaki arkadaşla aynı sistem eski bir laptop zaten 2015'te almıştım. RTX gelmiyor ama ona yakın bir şey geliyor sonuçta hiç mi görmediniz yeni ışıklandırmaları yansımaları falan FPS'in artcağını düşünmüyorum.
artmayacak zaten 100 alıyorsan 70-80 alırsın

FPS artmazki? Fazla düşmeyecğini benim sistemle kıyaslayıp tajmin ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı