i5 4440 Sistem

hazar99

Hectopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Arkadaşlar aşağıda yazdığım sistem beni kaç yıl götürür?

İntel core i5 4440 3.1 ghz
Powercolor Amd Radeon R9 280X
12Gb Ram
1Tb harddisk
İntel H87 Chipset
Corsair VS650watt PSU

Amd alma kardeş. Isınma sorunu var. Gtx770 al veya paran yoksa gtx760 al. Vatanda indirim var zaten 620 lira bir şey.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemin güzel. Anakartın modeli yerine cipsetini yazmışsın, sorun değil. Sorunsuz olarak çalışır bir kaç yıl. Zaman geçtikçe hızlı gelişen teknoloji ve uygulamalara verdiği performans otomatikman yavaş yavaş düşecektir.

Lütfen yanlış bilgi verme. AMD'de ısınma sorunu yok. Neden bu düşmanlık AMD'ye. Bu arada sisteme gelirsek gayet güzel sistem. 2-3 yıl high ultra oynarsın. Eğer oyun içinse 12 gigabayt ram fazla olur 8 gigabayt yeterli.

Tamamda oyun oynarken ekran kartı ısınıcak amd nvidiaya göre daha çok ısınıyor 280 zaten cayır cayır yanan bir kart. Bir de 280 de yırtılmalar olabiliyor. Videoları var araştırmadan alma derim (bf4 videosu).

Ney, ney, ney? O zaman tum amd ekran kartlarini cope atalim biz. Sacma sapan konusma.
Yirtilmalarin sebebi, "vSync" nin kapali olmasi.

Arkadaşlar ben bir yıl önce aşağıdaki bilgisayarı aldım.
Hp İntel Core i5 4440 3.1 Ghz 12 Gb Ddr3 1 Tb Hdd 4Gb Nvidia Gt640 Win8 - Vatan Bilgisayar fakat bilgisayarın ekran kartından ve güç kaynağından memnun olmadım şimdi ise Corsair'in VS650 güç kaynağını alacağım.Ekran kartı olarak da şu ikisi arasında kaldım.

GTX770: Msi Gtx770 Twin Frozr Gaming O.C. Gddr5 2Gb 256Bit Nvidi Geforce Dx11.1 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

R9 280X: Powercolor R9 280X Turboduo Gddr5 3Gb 384Bit Amd Radeon Dx11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı