i5 4440 ve HD 7850 Tabanlı Sistem Toplama

@Silinen üye işlemciyi intel yapmışsın ama ramın 4 gb'sini yemişsin ve işlemci soğutucu olarak stok fan tercih etmişsin :) @Yusuf1 bu sistem üzerinde maya vb.programlardada render alma işlemi yapacağım için full ekran kartına yüklenmedim.Aslında öğrenmek istediğim şey çok basit hd7850 güncel oyunları rahatlıkla oynatır mı oynatmaz mı ?
Öncelikle ben stok fan tercih etmedim. Ram i 4gb yapmadım. Siz 2 sayfadaki sisteme bakmışsınız. 1 nci sayfaya bakınız.

@BFx tüm hepsi ekran kartını araya almak için. İlerde elinize para geçerse bir 4GB ram daha takın. İşlemci fanını değiştirin. Zor değil.

@BFx tüm hepsi ekran kartını araya almak için. İlerde elinize para geçerse bir 4GB ram daha takın. İşlemci fanını değiştirin. Zor değil.
hocam hepinize ilginiz için tşk ederim,bencede zor değil :) 1-2 sene hd 7850 beni idare etsin daha sonra canavar bir ekran kartı ve işlemciyle sistemi yükseltiriz inş. :) Anladığım hd7850 1-2 senelik bu süreçte benim işimi rahat görecek,sistemi yazdığım şekilde toplamaya karar verdim.

Arkadaşlar sistemi dediğim şekilde topladım,tek sorun yaratan Sapphire HD7850 oldu,oyunları high da çok rahat oynatıyor fakat kart yükteyken fan sesleri çok rahatsız ediciydi.Sapphire HD7850'yi iade ettim ve Asus Amd Radeon R7 265 2GB 256Bit GDDR5 ekran kartını sipariş verdim,Sapphire HD7850'ye 370 TL ödemiştim,Asus Amd Radeon R7 265 2GB 256Bit GDDR5'ye ise 430 TL ödedim,yani demem o ki; Sapphire HD7850 almayı düşünen arkadaşlar varsa bir daha düşünsünler.. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı